Embedded Test Engineer QA, BIAŁYSTOK

Jesteśmy częścią wielkich projektów.

Pracuj nad wymagającymi projektami! Bądź częścią zespołu PLUM, który ma realny wpływ na rozwój produktu. Dołącz do PLUM i skoncentruj się na tym co lubisz i robisz najlepiej.
Nasz zespół to niemal 400 specjalistów, w tym z zakresu elektroniki, mechaniki, informatyki oraz wzornictwa przemysłowego.

Jako inżynier QA będziesz pracował/a w zespole projektowym nad technologiami związanymi z ogrzewaniem i wentylacją (regulatory do pomp ciepła, rekuperacji i PV). Twoim głównym zadaniem będzie współpraca w zespole, w którego skład będą wchodzić: Scrum Master, Product Owner i programiści, aby zapewnić najwyższą jakość produktu końcowego. Będziesz tworzyć wytyczne programów, dokumentację, grafy oraz przypadki testowe. Będziesz też odpowiadać za testy na urządzeniach w laboratorium techniki grzewczej oraz bezpośrednio u klientów.

Zadania:

  • Współtworzenie wytycznych produktu

  • Tworzenie przypadków testowych na podstawie specyfikacji funkcjonalnych i wymagań produktu

  • Wykonywanie testów manualnych oprogramowania embedded w różnych fazach rozwoju produktu

  • Raportowanie defektów i usterek za pomocą narzędzi do śledzenia błędów (JIRA) oraz ich ścisłe monitorowanie

  • Aktywne testowanie urządzeń w laboratorium

  • Współpraca z deweloperami w zespole projektowym na wszystkich etapach wdrażania produktu

  • Tworzenie dokumentacji funkcjonalności oprogramowania (Confluence)

  • Nieustanne podnoszenie kwalifikacji zawodowych

Oczekiwania:

  • Podstawowa znajomość dowolnego języka (C / C++ / JSON / XML)

  • Komunikatywne posługiwanie się językiem angielskim i polskim w mowie i piśmie

  • Umiejętność tworzenia kompletnych przypadków testowych

  • Umiejętność zarządzania czasem i ustalania priorytetów zadań

  • Doskonała zdolność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów

Dodatkowym atutem będzie:

  • Wiedza o systemach grzewczych / wentylacji / PV

  • Podstawy w czytaniu schematów elektrycznych

  • Biegłość w posługiwaniu się narzędziami do debugowania, analizatorami i symulatorami

  • Doświadczenie w testowaniu oprogramowania embedded, w tym znajomość specyfikacji sprzętowych i zrozumienie architektury systemów embedded

  • Wykształcenie wyższe w kierunku Elektronika, Mechatronika, Informatyka lub pokrewne

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę

  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności oraz doświadczenia

  • Pracę w Ignatkach - darmowy bus pracowniczy

  • Możliwość rozwoju - szkolenia zawodowe

  • Dofinansowanie do kursów i studiów

  • Atrakcyjne i przyjazne warunki pracy

  • Szeroki wachlarz benefitów pracowniczych

Data publikacji: 2024-04-21