ETL Consultant SAP BW SAP BODS Remote, WARSZAWA

Czym będziesz się zajmować?

Dla jednego z dużych klientów poszukujemy Mid oraz Senior ETL Consultanta, który posiada doświadczenie z SAP BODS oraz SAP BW

Warunki zaangażowania:
  • Lokalizacja: 100% zdalnie
  • Start: ASAP (akceptujemy kandydatury z max 3msc okresem wypowiedzenia)
  • Stawka (ustalana indywidualnie): 125 - 180 PLN net / h
  • Zaangażowanie: B2B (outsourcing z 1dea), full-time, długofalowo
Zakres obowiązków
  • Rozwój SAP BODS:
  • Projektowanie i implementację procesów ETL (Extract, Transform, Load) z wykorzystaniem platformy SAP BODS.
  • Automatyzacja procesów integracji danych z różnych źródeł i systemów.
  • Optymalizacja wydajności i skalowalności procesów ETL.
  • Rozwój SAP BW:
  • Projektowanie i tworzenie modeli danych w SAP BW.
  • Implementacja procesów ELT (Extract, Load, Transform) z wykorzystaniem platformy SAP BW.
  • Administrowanie i utrzymywanie repozytorium danych SAP BW.

Kogo poszukujemy?

Wymagania:
  • Doświadczenie z SAP BODS: Minimum 2 lata doświadczenia w pracy z platformą SAP BODS w projektach produkcyjnych.
  • Znajomość SAP BW: Podstawowa znajomość platformy SAP BW i jej możliwości.
  • Bazy danych SQL: Dobra znajomość języka SQL i umiejętność pisania efektywnych zapytań.
  • Płynna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie: Minimum poziom B2.
  • Umiejętności analityczne i rozwiązywania problemów: Umiejętność identyfikowania problemów, analizowania danych i znajdowania efektywnych rozwiązań.
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne: Umiejętność jasnego i zwięzłego komunikowania się z zespołem zarówno ustnie, jak i pisemnie.
  • Umiejętność pracy zespołowej: Umiejętność efektywnej współpracy z innymi członkami zespołu w celu osiągnięcia wspólnych celów.
Mile widziane:
  • Doświadczenie z Power BI: Doświadczenie w pracy z platformą Power BI będzie dodatkowym atutem.
  • Python/PySpark: Znajomość języka programowania Python i/lub Spark będzie dodatkowym atutem.

Czego wymagamy?

4 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
Znajomości:
  • SAP BODS
  • ETL
  • SQL
  • SAP BW
  • PySpark
  • Python
  • Power BI
Języki:
  • Polski
  • Angielski

Jakie warunki i benefity otrzymasz?
  • 125-180 PLN miesięcznie
  • B2B - Elastyczne godziny pracy (100%)
  • Praca zdalna: W całości

Kim jesteśmy?
1dea is recruitment and IT outsourcing company focusing on expert and managerial positions.
We’re based in Poland but thanks to our international network, our capabilities are global.
1dea covers the sectors of IT | Transport, Spedition, Logistics | Property & Construction | Tax & Legal. We thrive on excellence, priding ourselves on being a young, vibrant, creative and a fast growing.
Want to find out more? Get in touch!
Data publikacji: 2024-05-06