Expert Java Kotlin Developer, CENTRUM WARSZAWA

Czym będziesz się zajmować?

Charakterystyka oferty:

  • Stanowisko: Expert Java/Kotlin Developer
  • Miejsce pracy: 75% zdalnie (reszta z biura w Warszawie)
  • Start: ASAP
  • Forma współpracy: B2B z ITFS, współpraca długoterminowa
  • Stawka: 150 - 175 PLN netto + VAT/h
  • Klient: z branży finansowej
  • Stack technologiczny: Java 11+, Spring, Rest
  • Proces rekrutacyjny: rozmowa telefoniczna z ITFS (ok. 20 min.) → rozmowa techniczna z Klientem (2 etapy) → podjęcie decyzji
Zadania:
  • Analiza, projektowanie, rozwijanie i testowanie mikrousługi Java/Kotlin (REST, gRPC lub sterowane zdarzeniami) dla procesów kontroli ryzyka rynkowego.
  • Przeglądanie, refaktoryzowanie i rozszerzanie istniejących usług/aplikacji w domenie ryzyka rynkowego.
  • Dążenie do czystości, czytelności, łatwości konserwacji i testowalności pisanego kodu.
  • Dodatkowym atutem będzie praktyczna znajomość technologii Atoti firmy ActiveViam.
Oferujemy:
  • Przejrzyste warunki współpracy
  • Współpraca długofalowa
  • Możliwość pracy przy rozwojowym projekcie
  • Opcjonalnie możliwość skorzystania z benefitów (dofinansowanie do pakietu medycznego Enel-med i Multisport oraz podstawowy pakiet księgowy - darmowy do trzech faktur miesięcznie

Kogo poszukujemy?

Wymagania:
  • Min 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku (Java+Kotlin)
  • Dobra znajomość języka Java 11+, Kotlina oraz RESTA
  • Solidne podstawy informatyki - struktury danych, algorytmy, wzorce projektowe
  • Dobra umiejętność komunikacji ustnej i pisemnej w języku angielskim (B2/C1)
Mile widziane:
  • Doświadczenie w budowaniu potoków danych w oparciu o Kafkę, Mongo, Redis, Snowflake lub Oracle
  • Podstawa znajomość Spring Framework
  • Znajomość SQL, Docker, Consul
  • Znajomość platformy ActiveViam Atoti
  • Dobra umiejętność komunikacji ustnej i pisemnej w języku angielskim

Czego wymagamy?

5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku
Znajomości:
  • Java
  • Kotlin
  • REST
  • Kafka
  • MongoDB
  • Redis
  • Snowflake
  • Oracle DB
  • Spring
  • SQL
  • Docker
  • Consul
Języki:
  • Polski
  • Angielski

Jakie warunki i benefity otrzymasz?
  • 25200-29400 PLN miesięcznie
  • B2B - Elastyczne godziny pracy (100%)
  • Praca zdalna: Możliwa częściowo
  • Pakiet medyczny, Pakiet sportowy

Kim jesteśmy?
ITFS jest firmą consultingową z Trójmiasta, posiadającą także oddział w Warszawie. Zajmujemy się przede wszystkim rekrutacją specjalistów IT i tworzeniem projektowych Software House dla naszych Klientów z Polski oraz Europy Zachodniej.
Data publikacji: 2024-05-09