Frezer/Tokarz CNC obsługa lub programowanie obsługa lub programowanie Niemcy do wyboru., DOLNOŚLĄSKIE

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Obsluga lub ustawianie lub programowanie w zaleznosci od umiejetnosci kandydata: tokarek, frezarek, krawedziarek, gietarek, wykrawarek, gilotyn, Uruchamianie, sterowanie i poprawianie programów CNC, (Fanuc, Sinumerik, Mazak, Heidenhain) Umiejętność doboru narzędzi i parametrów skrawania Dbanie o stan techniczny maszyn oraz narzędzi Kontrola i pomiar części wykonywanych detali Możliwość przeszkolenia w zakresie obsługi maszyn WYMAGANIA: Umiejętność obsługi tokarki lub frezarki CNC, znajomość rysunku technicznego i narzędzi pomiarowych Doświadczenie w pracy na maszynach CNC Umiejętność poslugiwania sie narzedziami (np: mikrometr) Gotowość do pracy w systemie zmianowym Komunikatywna znajomość języka niemieckiego umozliwiajaca komunikację w pracy Sumienne i profesjonalne wykonywanie zadań Wlasny samochod na wyjazd do pracy OFERUJEMY: Stala niemiecka umowę o pracę na czas nieokreslony, tlumaczona na jezyk polski Legalne zatrudnienie na niemieckich warunkach Oferuję możliwość pełnego przeszkolenia z obsługi i programowania. Możliwość pobierania biezacych cotygodniowych zaliczek. Świadczenia na święta i urlop Pełne niemieckie ubezpieczenie społeczne i zdrowotne, zgłoszenie do niemieckiej kasy chorych Długoterminowy kontrakt, możliwe nadgodziny Zorganizowane zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy przez pracodawce pracodawce (pokoje jednoosobowe) z dostepem do kuchni i internetu. Wyposażenie ochronne za darmo (obuwie, ubranie robocze oraz skrzynke z narzedziami) Dodatki za nadgodziny, prace nocna i dni swiateczne, liczba godzin zagwarantowana w umowie Opieka polskiego koordynatora na czas zatrudnienia
Data publikacji: 2024-05-01