Frezer CNC Gdańsk Oliwa, GDAŃSK

Obecnie dla naszego Klienta, firmy zajmującej się produkcją taśm bimetalowych i łożysk ślizgowych, poszukujemy osoby na stanowisko:

FREZER CNC

Lokalizacja: Gdańsk Oliwa

Twoje zadania:

  • Obsługa frezarki

  • Dobór narzędzi i parametrów skrawania

  • Dbanie o sprawny przebieg procesów obróbki

Nasze wymagania:

  • Podstawowa znajomość obróbki skrawania

  • Znajomość przyrządów pomiarowych

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Zdolności manualne

  • Mile widzianedoświadczenie na podobnym stanowisku lub wykształcenie techniczne

To oferujemy:

  • Praca w systemie 2-zmianowym od poniedziałku do piątku

  • Wynagrodzenie zależne od doświadczenia + premie uznaniowe oraz dodatki za pracę na drugiej zmianie

  • Dodatkowe wynagrodzenie za pracę w święta państwowe

  • Benefity pracownicze: ubezpieczenie grupowe i Karta Multisport

  • Umowę o pracę tymczasową z możliwością uzyskania umowy bezpośrednio u naszego Klienta

  • Stabilne zatrudnienie w firmie posiadającej ugruntowaną pozycję na rynku

Zainteresowany? Aplikuj teraz!

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Data publikacji: 2024-04-26