Frezer, STRZELCE OPOLSKIE

ASISTWORK Sp. z o.o. jest działającą na rynku polskim agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej nr 10052.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Frezer

Frezer

Opis stanowiska:

- obsługa obrabiarek CNC,

- samodzielne uzbrajanie, ustawianie i programowanie maszyny CNC,

- kontrola jakości i wykonywanie pomiarów wykonanych części,

- rozpoznawanie i eliminowanie wad jakościowych,

- zgłaszanie awarii maszyn i urządzeń,

- wypełnianie dokumentacji związanej z przebiegiem pracy maszyn i urządzeń

Wymagania:

- wykształcenie co najmniej zawodowe,

- znajomość rysunku technicznego orz obsługi narzędzi pomiarowych,

- wyobraźnia przestrzenna i ścisły umysł,

- precyzja, dokładność i cierpliwość w realizacji zadań.

- predyspozycje do pracy zespołowej,

- gotowość do pracy w systemie 3 - zmianowym

Oferujemy:

- przedział wynagrodzenia uzależniony od kwalifikacji oraz określoną ścieżkę rozwoju finansowego,

- premię absencyjną i roczną,

- wieloletnie i stabilne zatrudnienie - pierwsza umowa o pracę na okres 1 roku,

- bezpłatny transport na 3 zmiany produkcyjne z Kolonowskiego, Kędzierzyna Koźla, Zdzieszowic, Zawadzkiego, Strzelec Opolskich oraz Toszka,

- dofinansowanie do ubezpieczenia grupowego i pakietu medycznego,

- miejsce pracy - Zimna Wódka, ul. Europejska 9, 47-143 Ujazd

Data publikacji: 2024-05-02