Frontend Angular Developer, GLIWICE

Wymagane:

  • Doświadczenie zawodowe (min. 3 lata) w pracy jako Frontend Developer

  • Bardzo dobra znajomość języka JavaScript oraz TypeScript

  • Bardzo dobra znajomość frameworka Angular

  • Umiejętność tworzenia zautomatyzowanych testów (Jest/Cypress)

  • Płynna znajomość systemu wersjonowania kodu GIT

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej

  • Kreatywność i zdolność do szybkiego poznawania nowych technologii

  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

  • Samodzielność oraz umiejętność wyszukiwania rozwiązań

Mile widziane:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki związane z informatyką)

  • Doświadczenie w tworzeniu aplikacji PWA oraz rozwiązań mobilnych

  • Doświadczenie w pracy z Nx

  • Znajomość biblioteki Storybook

  • Znajomość biblioteki ThreeJs

Opis stanowiska:

Do naszego zespołu poszukujemy Frontend Angular Developera, który będzie odpowiedzialny za tworzenie interaktywnych i atrakcyjnych interfejsów użytkownika. Jeśli jesteś pasjonatem nowoczesnych technologii webowych i chcesz rozwijać się w obszarze projektowania aplikacji internetowych, to ta praca jest dla Ciebie.

O nas

SIMLAB to pracujący ze sobą od 5 lat pasjonaci technologii 3D. Tworzymy rozwiązania Digital Twin do zarządzania projektami budowlanymi, utrzymaniem nieruchomości, do kontroli systemów smart i automatyki budynkowej. Współpracujemy ze światowymi liderami Reality Capture i Home automation, a nasze narzędzia wykorzystywane są globalnie w wielu sektorach rynku. Pracujemy w nowoczesnej siedzibie w technologicznym centrum Śląska. Dbamy o nasz dwudziestoosobowy zespół zapewniając nieustanny rozwój, otwartą komunikację i przyjazną atmosferę, zarówno w pracy, jak i po godzinach.

,[Tworzenie interaktywnych interfejsów użytkownika z wykorzystaniem HTML, CSS i JavaScript/TypeScript, Współpraca z zespołem projektowym w celu dostarczania nowych funkcji i rozwiązań, Testowanie i debugowanie aplikacji frontendowych, Optymalizacja wydajności i responsywności aplikacji frontendowych, Prowadzenie dokumentacji technicznej] Requirements: Angular, JavaScript, Git, TypeScript, PWA, NX Additionally: Sport subscription, Small teams, International projects, Free coffee, Bike parking, Playroom, Shower, Free snacks, Free beverages, Free lunch, Free parking, Modern office, Startup atmosphere, No dress code, Free breakfast.
Data publikacji: 2024-04-21