Frontend Developer Angular, CENTRUM GDAŃSK

Czym będziesz się zajmować?

Charakterystyka oferty:

  • Miejsce pracy: praca hybrydowa (1 dzień pracy w tygodniu z biura w Gdańsku lub Gdyni)
  • Start: ASAP (max 2 tygodnie okresu wypowiedzenia)
  • Forma współpracy: B2B z ITFS
  • Stawka: 125 - 135 zł/h netto + VAT
  • Proces rekrutacyjny: rozmowa telefoniczna z ITFS (ok. 20 min.) →2 rozmowy techniczno-projektowe z Klientem → podjęcie decyzji
  • Branża: bankowa
Zakres zadań:
  • Tworzenie nowych funkcjonalności w Angular 11+
  • Udział w rozwoju aplikacji JAVA (jeśli lubisz backend ;))
  • Współpraca z innymi rolami, takimi jak QA, BA, PM i PO
  • Utrzymanie istniejących aplikacji
  • Code review
  • Praca w Agile (stosujemy podejście SAFe)

Kogo poszukujemy?

Wymagania:
  • Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Znajomość:
  • TypeScript, Angular, RxJS, Microservices architecture (REST),
  • IntelliJ, WebStorm, Git, BitBucket, Confluence, Jira
  • Swagger, SonarQube, Splunk, Jenkins, Nexus, Maven, Kubernetes & Docker
  • Doświadczenie w formułowaniu user stories za pomocą Jira i/lub Confluence
  • Bardzo dobra znajomość j.angielskiego

Czego wymagamy?

3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
Znajomości:
  • REST
  • Angular
  • TypeScript
Języki:
  • Polski
  • Angielski

Jakie warunki i benefity otrzymasz?
  • 21000-22680 PLN miesięcznie
  • B2B - Elastyczne godziny pracy (100%)
  • Praca zdalna: Możliwa częściowo
  • Pakiet medyczny, Pakiet sportowy

Kim jesteśmy?
ITFS jest firmą consultingową z Trójmiasta, posiadającą także oddział w Warszawie. Zajmujemy się przede wszystkim rekrutacją specjalistów IT i tworzeniem projektowych Software House dla naszych Klientów z Polski oraz Europy Zachodniej.
Data publikacji: 2024-04-21