Fullstack Developer Angular + Java Kotlin Remote, CENTRUM WROCŁAW

Czym będziesz się zajmować?

Projekt: Firma produktowa z branży farmaceutycznej, który posiada oddział we Wrocławiu. Projekt dotyczy m.in. usprawnienia procesu produkcji leków w celu zwiększenia wydajności, obniżenia kosztów oraz poprawy jakości produktów. Aplikacja oparta o mikroserwisy i chmurę AWS. Stosunek pracy frontend vs backend to 50%/50%.

  • Stos technologiczny: Java v17, Kotlin, SQL, Angular v14+, JavaScript/TypeScript, AWS.
  • Model współpracy: 1/2x w tygodniu wizyta w biurze (Wrocław).
  • Forma współpracy: B2B.
  • Wynagrodzenie: 140 - 165 PLN/h + VAT.
  • Dostępność: Akceptujemy 3-miesięczny okres wypowiedzenia.
Zakres obowiązków:
  • Rozwój frontendu aplikacji z wykorzystaniem Angular 14+.
  • Projektowanie i implementacja backendu aplikacji (Java 17 i Kotlin).
  • Współtworzenie kluczowej dokumentacji technicznej.
  • Uczestnictwo w cyklicznych spotkaniach teamu.
  • Dbanie o wysoką jakość kodu.

Kogo poszukujemy?

Oczekujemy:
  • Minimum 5-letnie doświadczenie w pracy z językiem Java.
  • Minimum 3-letnie doświadczenie w pracy technologiami front-endowymi najlepiej z wykorzystaniem framework’a Angular 2+.
  • Bardzo dobra znajomość baz danych.
  • Bardzo dobrej znajomości angielskiego (B2).
Mile widziane:
  • Znajomość języka Kotlin.
  • Doświadczenie w pracy z technologiami chmurowymi - najepiej AWS.

Czego wymagamy?

5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku
Znajomości:
  • JavaScript
  • Angular
  • SQL
  • Java
  • Kotlin
Języki:
  • Polski
  • Angielski

Jakie warunki i benefity otrzymasz?
  • 140-165 PLN miesięcznie
  • B2B - Elastyczne godziny pracy (100%)
  • Praca zdalna: Możliwa w całości

Kim jesteśmy?
Jako agencja rekrutacyjna wspieramy naszych klientów w rekrutacjach specjalistów z obszarów: IT, inżynieria i finanse. Działamy na rynku od 2015 roku i mamy za sobą ponad 700 przeprowadzonych procesów rekrutacyjnych, które zakończyły się sukcesem. Dopasowane CV wysyłamy w 2-3 dni. Świadczymy takie usługi jak: rekrutacja stała, outsourcing IT, executive search, team building, external labor (B2B services), oddział w Polsce, czy VRA (Virtual Receuitment Assistant).
Data publikacji: 2024-04-21