Fullstack Django Developer Remote, FABRYCZNA A KRAKÓW

Czym będziesz się zajmować?

W związku z dynamicznym rozwojem naszego biznesu, poszukujemy pełnego zapału Full Stack Developer (Django+JS) do współpracy projektowej w wymiarze ok. 60-80 godzin miesięcznie.

Python | Django | React l | HTML, CSS, JavaScript | PostgreSQL i MySQL | Git

Obowiązki:
  • Tworzenie frontu JS (React) do istniejącego backendu
  • Rozwijanie i utrzymywanie API RESTful opartego na Pythonie i frameworku Django
  • Praca z bazami danych (np. PostgreSQL, MySQL)
  • Współpraca z zespołem przy projektowaniu i implementacji nowych funkcji
  • Pisanie testów jednostkowych i integracyjnych
  • Wdrażanie nowych funkcji i rozwiązywanie problemów technicznych
  • Optymalizacja wydajności aplikacji
  • Utrzymywanie dokumentacji technicznej

Kogo poszukujemy?

Wymagania:
  • Doświadczenie w programowaniu w języku Python (min. 3 lata)
  • Doświadczenie z frameworkiem Django (min. 1 rok)
  • Znajomość JS (React)
  • Doświadczenie z bazami danych (np. PostgreSQL, MySQL)
  • Znajomość systemu kontroli wersji Git
  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie min. B2
  • Zdolność do pracy samodzielnej oraz w zespole
  • Umiejętność rozwiązywania problemów i podejście do nich kreatywnie
  • Umiejętność analitycznego myślenia i podejście do projektów z perspektywy biznesowej
  • (Mile widziane) Ukończone studia informatyczne

Czego wymagamy?

rok doświadczenia na podobnym stanowisku
Znajomości:
  • Django
  • Python
  • JavaScript
  • React
Mile widziane:
  • MySQL
  • Git
Języki:
  • Polski
  • Angielski

Jakie warunki i benefity otrzymasz?
  • 80-110 PLN miesięcznie
  • B2B - Praca projektowa (50%)
  • Praca zdalna: Możliwa w całości
  • Budżet szkoleniowy, Szkolenia wewnętrzne, Wyjazdy na konferencje
  • Kawa / Herbata, Zimne napoje
  • Parking, Parking rowerowy

Kim jesteśmy?
Dołącz do Wimby, krakowskiego startupu działającego od 2022 roku, którego celem jest poprawa życia zwierząt dzięki spersonalizowanym ortezom stawów. Nasza flagowa aplikacja, Wimba, pozwala zeskanować kończynę zwierzęcia i na podstawie skanu zamówić spersonalizowaną ortezę bezpośrednio z aplikacji. Jako katalizator zmian w mobilności zwierząt, Wimba na nowo definiuje spersonalizowaną opiekę dzięki produktom V-OP, zaawansowanym pomiarom i specjalistycznej aplikacji, jednocześnie stawiając dobro zwierząt na pierwszym miejscu. Jeśli jesteś osobą zorganizowaną, która rozumie misję wspierania mobilności zwierząt, pomóż kształtować przyszłość ortopedii weterynaryjnej. Dołącz do nas już teraz, aby zrewolucjonizować mobilność zwierząt i stać się cenionym członkiem naszego pełnego pasji zespołu.
Data publikacji: 2024-05-06