Fullstack Java Developer Remote, CENTRUM WARSZAWA

Czym będziesz się zajmować?

Dla jednego z Naszych klientów - wiodącego wydawcy oraz nadawcy kanałów telewizyjnych oraz dystrybutora pakietów płatnej telewizji w Polsce, poszukujemy kandydatów na stanowisko: Full Stack Developer MID/SENIOR.

Projekt: Obszar rozwijający produkty DTH w zespole Operations Support. Produkt jest istniejący i aktywnie rozwijany.

Zakres obowiązków:

  • Prace programistyczne,
  • Zbieranie wymagań,
  • Konsultacje techniczne (doradztwo innym osobom oraz działom),
  • Code review oraz dbanie o rozwój zespołu,
  • Tworzenie dokumentacji w Confluence.

Kogo poszukujemy?

Wymagania

  • Doświadczenie minimum 4 lata Java (8, 11, 17),
  • Bardzo dobra znajomość Oracle DB - SQL + PL/SQL,
  • Dobra komunikacja z zespołem developerskim oraz osobami nietechnicznymi,
  • Wymagana znajomość: Spring 1.5 i wyżej, A MyBatis 3, Kafka, MVN, Git/bitbucket, Docker, React, Angularjs (ewentualnie możliwość douczenia się), Angular.
  • Znajomość zagadnień do tworzenia aplikacji o wysokiej dostępności.
Mile widziane:
  • Znajomość środowiska AWS,
  • Mule ESB 3.9,
  • Liquibase,
  • Jenkins,
  • Elasticsearch/Logstash,
  • MongoDB.
Oferta:
  • Stabilna współpraca w oparciu o kontrakt B2B, – początkowo 3 miesięczny okres próbny z możliwością przedłużenia współpracy do końca 2024 roku,
  • Możliwość pracy 100% zdalnej,
  • Możliwość rozpoczęcia współpracy ASAP,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Pakiet benefitów.

Czego wymagamy?

4 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
Znajomości:
  • Java
  • Oracle DB
  • Spring
  • React
  • Angular
  • AngularJS
Języki:
  • Polski
  • Angielski

Jakie warunki i benefity otrzymasz?
  • 120-180 PLN miesięcznie
  • B2B - Stałe godziny pracy (100%)
  • Praca zdalna: Możliwa w całości
  • Pakiet medyczny, Ubezpieczenie, Pakiet sportowy

Kim jesteśmy?
Jesteśmy firmą rekrutacyjną z ponad 12 letnim doświadczeniem na rynku. Specjalizujemy się w rekrutacji i outsourcingu (body leasingu) pojedynczych pracowników IT oraz całych zespołów specjalistów. Nasi kontraktorzy pracują w lokalnych i międzynarodowych projektach dla dostawców usług informatycznych, telekomunikacyjnych, logistycznych, sektora finansowego oraz farmaceutycznego.
Data publikacji: 2024-04-21