Główna Księgowa/Główny Księgowy, WARSZAWA

W Cyclad współpracujemy z najlepszymi międzynarodowymi firmami technologicznymi, aby zwiększyć ich potencjał w dostarczaniu wyjątkowych, nowoczesnych rozwiązań, które kształtują świat przyszłości.

Informacje o projekcie:

  • Branża: Produkcja

  • Rodzaj projektu: Księgowość

  • Lokalizacja: Warszawa (praca stacjonarna)

  • Wymagane języki: Polski & Angielski

  • Rodzaj umowy: UoP (czas nieokreślony)

  • Wynagrodzenie: 18000 - 23000 PLN brutto (w zależności od doświadczenia kandydata/ki)

Zakres zadań:

  • Kontrola operacji działu finansowo-księgowego

  • Przygotowywanie miesięcznych raportów oraz sprawozdań Intrastat a także sprawozdań podatkowych do GUS (VAT, CIT, podatek u źródła)

  • Sporządzanie rocznych sprawozdań finansowych

  • Uzgadnianie sald z dostawcami

  • Rozliczanie inwentaryzacji

  • Udział w audytach i współpracowanie z audytorami

  • Bieżąca współpraca z działem produkcji oraz zakupów

  • Prowadzenie kontaktu z instytucjami administracyjnymi, organami podatkowymi i zewnętrznymi firmami/dostawcami

  • Uczestniczenie w audytach

  • Prowadzenie ewidencji działań księgowych oraz wspieranie procesu kontroli zgodności operacji finansowych

Wymagania:

  • 3-5 lat doświadczenia na stanowisku Główna Księgowa/Główny Księgowy

  • Praktyczne doświadczenie w branży produkcyjnej

  • Znajomość przepisów podatkowych oraz innych niezbędnych regulacji prawnych

  • Doświadczenie z pracą w systemach ERP

  • Znajomość języka angielskiego - poziom B2

  • Komunikatywność oraz dbałość o szczegóły

Oferujemy:

  • Prywatna opieka medyczna

  • Ubezpieczenie na życie

  • Bony świąteczne

  • Dopłaty do paliwa

  • Premia roczna

  • Spotkania integracyjne

  • Możliwości rozwoju i poszerzania kompetencji

Data publikacji: 2024-04-21