Hakowy Pracownik magazynu, RUDA ŚLĄSKA

Agencja zatrudnienia PowerJobs Sp. z o.o. (nr KRAZ 11749), mieszcząca się w Katowicach przy ul. Ks. P. Ściegiennego 3, oferuje pracę w firmach z branży produkcyjnej, przemysłowej, logistycznej i automotive w Polsce, Niemczech oraz Francji. Pomagamy naszym kandydatom w znalezieniu zatrudnienia zgodnego z ich oczekiwaniami i kwalifikacjami. Pracownikom gwarantujemy pełne wsparcie koordynatorów i terminowe wypłaty. Aplikuj i pracuj dla najlepszych!

Zadania:

  • nadzór nad pracami transportowymi (załadunek, rozładunek);

  • mocowanie materiału na haku lub jego odpinanie z zachowaniem przepisów BHP;

  • praca w zespole z operatorem suwnicy;

  • utrzymywanie terenu hali w należytym porządku.

Wymagania:

  • dyspozycyjność do pracy od poniedziałku do piątku w systemie 3-zmianowym;

  • wykształcenie zawodowe;

  • mile widziane uprawnienia do obsługi urządzeń transportu bliskiego (suwnice z poziomu 0);

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

  • pracę w systemie 3-zmianowym od poniedziałku do piątku;

  • stawkę z dodatkami w wysokości 4900 zł;

  • w okresie zimowym gorące posiłki regeneracyjne dla wszystkich pracowników;

  • możliwość przejścia bezpośrednio pod firmę po 6 miesiącach - od tego momentu otrzymasz dodatkowe benefity (np. zwrot 60% kosztów dojazdu do pracy oraz tzw. 'wczasy pod gruszą');

  • dla osób z uprawnieniami UDT II S (suwnice z poziomu 0) wyższa stawka.

    Miejsce pracy: Katowice-Panewniki

Data publikacji: 2024-04-25