Magazynier, ROKSZYCE

Firma During Polska Sp. z o.o. - agencja pracy tymczasowej oraz doradztwa personalnego, wpisana do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 15357, obecnie prowadzi rekrutację na stanowisko:

MAGAZYNIER - kompletacja towarów
Praca również dla osób bez doświadczenia
Miejsce pracy: ROKSZYCE
Obowiązki:
- Kompletowanie towarów na magazynie
- Przyjęcie i wydanie towaru z magazynu
- Przewóz pustych palet i odpadów do miejsc specjalnie wyznaczonych

Wymagania:
- Dyspozycyjność i chęć do pracy w systemie zmianowym
- Prawo jazdy kat. B lub uprawnienia na wózek widłowy – (mile widziane)
- Książeczka/badania  do celów sanitarno-epidemiologicznych lub gotowość do szybkiego wyrobienia
- Dostępność do pracy w systemie zmianowym
Co możemy zaoferować?
- Umowę o pracę od 1-szgo dnia pracy i stabilność zatrudnienia
- Konkurencyjne wynagrodzenie - zaczynamy od 5000 brutto
- Premie frekwencyjną 200 zł brutto oraz motywacyjną do 2400 brutto
- Dodatki z tytułu umowy o pracę
- Pracę w czystym i nowoczesnym magazynie

Data publikacji: 2024-05-02