HR Operations and Recruitment Support Specialist, WARSZAWA

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Dla naszego Klienta, renomowanej i międzynarodowej organizacji, poszukujemy osoby na stanowisko HR Operations and Recruitment Support Specialist do wsparcia managerów w operacjach związanych z rekrutacją i administracją HR-ową pracowników z całego świata.

Twoje zadania:

  • wsparcie managerów w koordynacji kandydatów i projektów rekrutacyjnych

  • umawianie spotkań, wysyłanie zaproszeń, przekazywanie feedbacków

  • tworzenie, monitorowanie i koordynacja procesów rekrutacyjnych oraz opisów stanowisk w systemie

  • updatowanie w systemie HR-owym wszelkich zmian dotyczących pracowników zgłaszanych przez managerów (np. awanse, podwyżki, premie, zwolnienia, zmiany stanowisk itd.)

  • udzielanie odpowiedzi poprzez system ticketowy

Czego oczekujemy:

  • min. 1 roczne doświadczenie na podobnym stanowisku we wsparciu rekrutacji lub w dziale operacji HR

  • biegła znajomość języka angielskiego - codzienne kontakty międzynarodowe

  • wykształcenie wyższe

  • doświadczenie w pracy z systemem, kalendarzem i w bookowaniu terminów - mile widziane SAP SuccessFactors

  • wysoka kultura osobista, pozytywna energia, duży poziom samodzielności i zaangażowania

  • mile widziana dostępność natychmiastowa

Benefity:

  • ubezpieczenie na życie

  • prywatne ubezpieczenie medyczne

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • prywatna opieka medyczna

  • karta Multisport

  • stabilne i długofalowe zatrudnienie

  • praca w centrum Warszawy

  • praca hybrydowa

W celu złożenia aplikacji prosimy o kliknięcie przycisku 'Aplikuj teraz' i postępowanie zgodnie z instrukcjami. W przypadku wcześniejszych spotkań w firmie Grafton, prosimy o bezpośredni kontakt z konsultantem prowadzącym. Podane stawki wynagrodzeń są stawkami brutto, na podstawie badania wynagrodzeń Grafton Recruitment. Ostateczna wartość wynagrodzenia zależy od stopnia dopasowania kompetencji Kandydata do wymogów opisanych w ofercie. Oferty pracy Grafton Recruitment nie są ofertami w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (podst. Prawna art. 66 i 71 K.C.). Uprzejmie informujemy, że zapoznajemy się ze wszystkimi aplikacjami, a kontaktujemy się z wybranymi osobami. Gwarantujemy dyskrecję.

Grafton Recruitment Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 20329.

Więcej podobnych ofert pracy na http://pl.grafton.com/pl/job-search

Data publikacji: 2024-04-29