INŻYNIER BUDOWY, KATOWICE

Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN
Zakres obowiązków:
  • Do zakresu obowiązków osoby zatrudnionej na stanowisku będzie należeć:
  • - nadzór nad wykonywaniem prac na budowie zgodnie z projektami i pozwoleniami;
  • - współudział w tworzeniu i analizie harmonogramu robót oraz monitorowaniu postępu robót;
  • - analiza dokumentacji projektowej i specyfikacji technicznych;
  • - raportowanie o postępie robót we współpracy z Kierownikiem Budowy oraz Kierownikami Robót;
  • - przygotowywanie dokumentacji odbiorowej oraz innych dokumentów obiegowych niezbędnych w trakcie
  • realizacji robót;
  • - prowadzenie dokumentacji budowy w zakresie BHP;
  • - archiwizacja i tworzenie dokumentacji budowy, w tym dokumentacji rozliczeniowej, materiałowej itp.
  • - obsługa bieżących potrzeb budowy.
  • Pracodawca oferuje:
  • - stabilne warunki zatrudnienia (przejrzysta umowa o pracę),
  • - atrakcyjny system wynagrodzeń uwzględniający staż pracy, doświadczenie oraz posiadane umiejętności i kwalifikacje,
  • - niezbędne narzędzia do pracy (telefon, laptop),
  • - zdobycie doświadczenia poprzez udział w realizacji prestiżowych inwestycji budowlanych,
  • - interesującą pracę w spółce o ugruntowanej pozycji rynkowej oraz wysokiej dynamice rozwoju,
  • - pełną zróżnicowanych wyzwań pracę w przyjaznej atmosferze oraz dynamicznym i młodym, lecz doświadczonym, zespole,
  • - możliwości podniesienia własnych kwalifikacji w różnych obszarach, w tym również możliwość zdobycia praktyki do uprawnień budowlanych w specjalności inżynieryjnej kolejowej, mostowej, konstrukcyjnobudowlanej
  • drogowej,
  • - rozbudowany pakiet socjalny (ubezpieczenie grupowe, karta MultiSport).
  • Miejsce pracy: Biuro firmy: ul. Magazynowa 21, 40-403 Katowice + miejsce budowy: Linia kolejowa nr 65 Katowice Szopienice - Katowice Piotrowice.
  • Godziny pracy: 8:00-16:00.

Zmianowość: jedna zmiana
Data publikacji: 2024-04-24