Inżynier Elektryk-Automatyk, JĘDRZEJÓW

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Opracowywanie dokumentacji elektrycznej projektów koncepcyjnych i wykonawczych Wykonywanie schematów obwodów sterowania aparatami w rozdzielnicach Średniego Napięcia Programowanie sterowników polowych w rozdzielnicach Średniego Napięcia Uzgodnienia techniczne na potrzeby realizowanych projektów Tworzenie list materiałowych, planów produkcji, rezerwacja materiałów; Odpowiedzialność za utrzymanie terminowości i wysokiej jakości dokumentacji technicznej WYMAGANIA: Wykształcenie wyższe techniczne Minimum roczne doświadczenie w projektowaniu podobnych urządzeń Wiedza z zakresu elektrotechniki i automatyki Znajomość AutoCad, lub/i SEEElectrical, Eplan Zaangażowanie i chęć rozwoju Innowacyjne podejście do zarządzanie pracą własną Znajomość języków obcych będzie dodatkowym atutem OFERUJEMY: Zatrudnienie w ramach umowy o pracę lub inne formy Stabilną pracę w rozwijającej się firmie Duże i zróżnicowane możliwości rozwoju zawodowego Możliwość tworzenia i wprowadzania na rynek nowych rozwiązań technologicznych Wsparcie ze strony pozostałych Współpracowników Przyjazną i dynamiczną atmosferę pracy sprzyjającą rozwojowi zawodowemu Możliwość pracy zdalnej
Data publikacji: 2024-05-01