Inżynier instalacji sanitarnych praktyki w Passivo, GDAŃSK

Firma Passivo HVAC & OZE Sp. z o.o. poszukuje ambitnej osoby na stanowisko praktykanta Inżyniera Instalacji Sanitarnych. Jest to doskonała okazja dla studentów lub absolwentów kierunków związanych z budownictwem, instalacjami sanitarnymi lub pokrewnymi, którzy chcą zdobyć praktyczne doświadczenie w swojej dziedzinie.

Obowiązki:

  1. Współpraca z doświadczonymi inżynierami przy projektowaniu oraz instalacji systemów sanitarnych (HVAC),
  2. Asystowanie przy inspekcjach budowlanych,
  3. Przygotowywanie dokumentacji technicznej,
  4. Kosztorysowanie,
  5. Przygotowywanie zamówień.

Wymagania:

  1. Studenci lub absolwenci kierunków technicznych, preferowane inżynieria środowiska lub pokrewne.
  2. Zainteresowanie branżą budowlaną oraz chęć rozwoju zawodowego w obszarze instalacji sanitarnych.
  3. Znajomość excela oraz oprogramowania .cad
  4. Umiejętność pracy w zespole oraz dobra organizacja pracy własnej.
  5. Komunikatywność oraz umiejętność rozwiązywania problemów.

Oferujemy:

  1. Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się firmie.
  2. Praktyczne szkolenia i wsparcie ze strony doświadczonych specjalistów.
  3. Elastyczny grafik pracy dostosowany do potrzeb praktykanta.
  4. Możliwość długofalowej współpracy po zakończeniu praktyk.

Jeśli jesteś zainteresowany/a tym stanowiskiem, prosimy o przesłanie swojego CV wraz z listem motywacyjnym na adres [email protected] . W temacie wiadomości prosimy wpisać "Praktyki - Inżynier Instalacji Sanitarnych". Odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

Zachęcamy do dołączenia do naszego zespołu i rozpoczęcia swojej kariery zawodowej w branży instalacji sanitarnych!

O firmie:

Informacje o firmiePassivo to marka na którą składa się zespół dynamicznych inżynierów, projektantów, doradców technicznych oraz monterów posiadających wieloletnie doświadczenie w tworzeniu instalacji sanitarnych.

Doświadczenie zbierane latami z branży wykonawczej, produkcyjnej i projektowej pozwala nam na oferowanie produktów, które są najlepsze dla Twojej inwestycji.

Zajmujemy się profesjonalną dostawą oraz montażem instalacji tj.:

  • Wentylacja z odzyskiem ciepła
  • Klimatyzacja
  • Fotowoltaika
  • Pompy ciepła

W naszej linii produktowej znajdują się zarówno marki własne, powstające przy współpracy naszych inżynierów z firmami produkcyjnymi jak i renomowanych/ lokalnych producentów. Nasz zespół nieustannie szkoli się, aby zapewniać Wam dostęp do technicznych nowinek.

Data publikacji: 2024-04-22