INŻYNIER JAKOŚCI &#124 BRANŻA MOTORYZACYJNA, BIAŁOGARD

Dla naszego Klienta - międzynarodowej firmy z branży motoryzacyjnej - prowadzimy rekrutację na stanowisko:

INŻYNIER JAKOŚCI

Miejsce pracy: Karlino

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Zapewnienie jakości procesów produkcyjnych zgodnie z wymaganiami klienta i wymaganiami wewnętrznymi

  • Wspieranie organizacji w zakresie obsługi niezgodności i rozwiązywania problemów oraz pracy nad ciągłymi ulepszeniami

  • Opracowanie i wdrożenie systemów kontroli jakości oraz ustalenie planów kontroli

  • Udział w badaniach MSA i SPC

  • Obsługa i analiza reklamacji klientów

  • Inicjowanie rozwiązań problemów, niezgodności i ulepszeń

  • Uczestniczenie w audycie

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe techniczne

  • Mile widziane 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku

  • Wiedza i doświadczenie w zakresie podstawowych narzędzi motoryzacyjnych ISO 9001/IATF, APQP i planu kontroli, PPAP, MSA, SPC, FMEA i/lub równoważne standardy VDA)

  • Doświadczenie z MeasurLink i Minitab

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2

CO OFERUJEMY?

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Zatrudnienie w międzynarodowej i prężnie rozwijającej się firmie

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Świadczenia socjalne, ZFŚS

  • Kartę Multisport

  • Wsparcie przy relokacji

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV w języku angielskim.

Gi Group jest jedną z największych agencji pracy i doradztwa personalnego na świecie. Firma zapewnia kompleksowe usługi w zakresie rekrutacji pracowników wszystkich szczebli, stałego i czasowego zatrudnienia oraz outsourcingu.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Data publikacji: 2024-04-21