Inżynier procesu, SZCZECIN

Idea HR Group to firma rekrutacyjna, która od wielu lat wyznacza nowe standardy w doradztwie personalnym. Świadczymy wysokiej jakości usługi z zakresu rekrutacji stałych oraz poszukiwań bezpośrednich.
Dla naszego klienta, firmy z branży produkcyjnej, poszukujemy kandydata na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Wdrażanie i uruchamianie nowych produkcji

  • Wprowadzanie usprawnień i zmian w procesach oraz na stanowiskach produkcyjnych

  • Nadzorowanie nad jakością wyrobów

  • Odpowiedzialność za proces rozpatrywania i analizy reklamacji procesowych od klientów

  • Tworzenie i aktualizowanie BOM oraz dokumentacji produkcyjnej i sprzętowej

  • Nadzorowanie nad wyposażeniem produkcji

  • Uczestnictwo w LEAN, 5S, ciągłym doskonaleniu

Pracodawca oferuje:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na cały etat

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności

  • Atrakcyjny pakiet benefitów ( dofinansowanie do wypoczynku, sportu, rekreacji, kolonii dla dzieci, opieki nad dziećmi, opieki medycznej)

  • Samodzielne stanowisko w stabilnej organizacji o międzynarodowym zasięgu

  • Rozwój umiejętności w środowisku produkcyjnym i nowych technologiach

Wymagane kwalifikacje:

  • Minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku

  • Wykształcenie wyższe techniczne

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • Znajomość zagadnień z zakresu inżynierii procesu i zarządzania projektami

  • Odpowiedzialność, dobra organizacja pracy i umiejętność pracy w zespole

Data publikacji: 2024-04-23