Inżynier Projektant, LUBLIN

Kluczowe zadania:

  • Opracowywanie dokumentacji elektrycznej, konstrukcyjnej rozdzielnic nN/SN, stacji kontenerowych, niezbędnej do realizacji zleceń produkcyjnych;

  • Kontakty z klientami zagranicznymi jako doradca techniczny w zakresie prowadzonych projektów;

  • Tworzenie schematów elektrycznych w BricsCad/AutoCad i/lub SEE Electrical/Eplan Electric P8;

  • Uruchamianie i nadzorowanie zleceń produkcyjnych;

  • Tworzenie list materiałowych, planów produkcji, rezerwacja materiałów;

  • Odpowiedzialność za utrzymanie terminowości i wysokiej jakości dokumentacji technicznej.

Nasze wymagania:

  • Minimum 5-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku;

  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego;

  • Umiejętność tworzenia dokumentacji konstrukcyjnej w systemach 2D (AutoCAD) lub 3D Solid Edge, SEE Electrical/Eplan Electric P8.

  • Wiedza z zakresu budowy i zasad działania urządzeń elektrycznych bądź mechanicznych;

  • Wykształcenie techniczne: elektrotechnika; elektronika, automatyka, mechanika, robotyka bądź pokrewne;

  • Dobra znajomość rysunku technicznego;

  • Mile widziana znajomość  języka angielskiego.

Co oferujemy:

  • Pracę w innowacyjnej firmie inżynieryjno-technologicznej o międzynarodowym zasięgu;

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat;

  • Atrakcyjne wynagrodzenie;

  • Udział w szkoleniach podnoszących kwalifikacje;

  • Ciekawe, pełne wyzwań zadania w dynamicznym zespole;

  • Niezbędne narzędzia pracy;

  • Wdrożenie do pracy na stanowisku.

CV prosimy przesłać za pomocą przycisku Aplikuj

Prosimy o załączenie do dokumentów rekrutacyjnych klauzuli zgody, w następującym brzmieniu:

Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez ZPUE S.A. z siedzibą we Włoszczowie, w celu realizacji procesu rekrutacji. Zostałem poinformowany, iż zgoda może zostać przeze mnie wycofana w każdym czasie. '

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

Data publikacji: 2024-04-21