Inżynier Wsparcia Sprzedaży, POZNAŃ

Kluczowe zadania:

  • Opracowywanie koncepcji technicznych/projektów zasilania energetycznego;

  • Opracowanie ofert technicznych;

  • Weryfikacja techniczna produktu, przekazywanie zamówień do produkcji oraz monitorowanie realizacji zamówienia;

  • Doradztwo techniczne w zakresie sprzedawanych urządzeń oraz ich rozwiązań;

  • Poszerzanie wiedzy na temat oferowanych produktów i ich zastosowań.

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe, techniczne lub wyższe elektrotechnika lub pokrewne;

  • Dobra znajomość programów (AutoCad, pakiet MS Office);

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku;

  • Umiejętność organizowania własnej pracy oraz samodzielność w wykonywaniu zadań;

  • Mile widziana znajomość języka niemieckiego.

Co oferujemy:

  • Pracę w firmie inżynieryjno-technologicznej o międzynarodowym zasięgu;

  • Wdrożenie do pracy na nowym stanowisku oraz wsparcie przełożonego;

  • Profesjonalne, dynamiczne, pełne wyzwań środowisko pracy;

  • Szkolenia poszerzające kompetencje i rozwijające wiedzę;

  • Pracę w zgranym zespole;

  • Niezbędne narzędzia pracy.

Data publikacji: 2024-04-21