Informatyk, RZESZÓW

GRUPA KAPITAŁOWA 'SPECJAŁ'

Ogólnopolski dystrybutor artykułów spożywczych wiodących producentów krajowych i zagranicznych zatrudni na stanowisko:

Informatyk - Helpdesk

Twoje zadania:

  • Przyjmujesz oraz rejestrujesz wszelkiego rodzaju zgłoszenia dotyczące sprzętu i oprogramowania

  • Rozwiązujesz problemy użytkowników w zakresie oprogramowania oraz sprzętu komputerowego i peryferyjnego,

  • Rozpoznajesz i zgłaszasz wykryte zagrożenia, błędy i nieprawidłowości w systemach IT,

  • Konfigurujesz sprzęt komputerowego oraz urządzenia peryferyjnych - instalacja i aktualizacja oprogramowania,

  • Zlecasz naprawy sprzętu w serwisie zewnętrznym,

  • Prowadzisz ewidencję zasobów sprzętu komputerowego,

  • Ściśle współpracujesz z działem IT.

Nasze oczekiwania:

  • Znasz systemy Windows 7, 10, 11 - praca na każdym z nich nie przysparza Ci problemów,

  • Budowa oraz konfiguracja sprzętu komputerowego - to dla Ciebie pestka,

  • Dobrze znasz Active Directory - to podstawa,

  • Sieć i jej konfiguracja są Ci bardzo dobrze znane,

  • Jesteś komunikatywny - dzięki temu atmosfera w zespole będzie jeszcze lepsza!,

  • Umiesz rozwiązywać problemy - nawet te, których rozwiązać się nie da,

  • Odpowiedzialnie podchodzisz do obowiązków,

  • Dobrze znasz pakiet Office

  • Umiesz planować i organizować pracę własną - wszystko jest ważne, ale warto zacząć od ustalenia priorytetów.

Zapewnimy Ci:

  • Przyjemną atmosferę pracy - przyjaźni ludzie i pomocna kadra kierownicza!

  • Umowę o pracę - każdego pracownika traktujemy poważnie!

  • Atrakcyjne wynagrodzenie - dzięki premii, na wysokość której tylko Ty masz wpływ!

  • Pakiety sportowe - Medicover Sport - w końcu: W zdrowym ciele zdrowy duch!

  • Dostęp do platformy zakupowej Specjał Finanse: specjalfinanse.pl - wspieramy Naszych pracowników w każdym aspekcie życia!

  • I co najważniejsze - wycieczki i imprezy integracyjne, dzięki którym jesteśmy silnym zespołem grającym do jednej bramki!!!

Data publikacji: 2024-04-21