INSPEKTOR DS. UTRZYMANIA CYFROWEJ I ANALOGOWEJ ŁĄCZNOŚCI RADIOWEJ NA TERENIE PODLEGŁYM KWP W ŁODZI W SEKCJI III WYDZIAŁU ŁĄCZNOŚCI I INFORMATYKI KWP W ŁODZI, ŁÓDŹ

Wynagrodzenie brutto: od 4 773,95 PLN
Zakres obowiązków:
  • - dokonuje napraw i przeglądów konserwacyjnych sprzętu łączności radiowej w celu zapewnienia prawidłowej pracy urządzeń,
  • - wykonuje montaże i demontaże sprzętu łączności (przewoźnego i stacjonarnego) w celu zapewnienia sprawnego dysponowania siłami policyjnymi,
  • - prowadzi niezbędną dokumentację komputerową (naprawczo-serwisową) sprzętu łączności w celu zapewnienia właściwego przepływu dokumentacji technicznej Sekcji III,
  • - programuje sprzęt łączności radiowej i przewodowej w celu przystosowania go do pracy w sieci policyjnej,
  • - analizuje potrzeby Sekcji III i zgłasza zapotrzebowanie na zakup urządzeń, części zamiennych do sprzętu łączności, sprzętu pomiarowego i materiałów instalacyjnych w celu utrzymania ciągłości prawidłowej pracy urządzeń
  • Co oferujemy:
  • - miejsce do ćwiczeń lub zajęcia sportowo-rekreacyjne w miejscu pracy,
  • - miejsce do odświeżenia się,
  • - dofinansowanie do wypoczynku pracowników,
  • - dofinansowanie do wypoczynku dzieci pracowników,
  • Dostępność:
  • - nasz urząd jest pracodawcą równych szans. Aplikacje rozważane są z równą uwagą bez względu na płeć, wiek, niepełnosprawność, rasę, narodowość, przekonania polityczne, przynależność związkową, pochodzenie etniczne, wyznanie, orientację seksualną czy też jakąkolwiek inną cechę prawnie chronioną,
  • - jako osoba z niepełnosprawnością nie możesz skorzystać z pierwszeństwa w zatrudnieniu nie składaj dokumentu potwierdzającego niepełnosprawność.
  • - w miesiącu poprzedzającym datę upublicznienia ogłoszenia wskaźnik zatrudnienia osób niepełnosprawnych w urzędzie, w rozumieniu przepisów ustawy o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych, wyniósł co najmniej 6%.
  • Warunki pracy:
  • - praca biurowa,
  • - praca w siedzibie urzędu,
  • - praca w systemie podstawowym,
  • - praca stacjonarna,
  • - wyjazdy służbowe,
  • - obsługa komputera poniżej 4 godzin na dobę,
  • - obsługa urządzeń biurowych,
  • - diagnostyka oraz naprawa urządzeń łączności radiowej,
  • - oświetlenie naturalne i sztuczne,
  • - obecność wind w budynku,
  • - praca na V piętrze,
  • - niedostosowanie budynku do osób niepełnosprawnych
  • Dodatkowe informacje:
  • - wynagrodzenie: 1,8162 mnożnik kwoty bazowej tj. 4773,95 zł brutto + wysługa lat,
  • - oferty otrzymane po terminie, uzupełniane po terminie lub bez wymaganych dokumentów nie będą rozpatrywane,
  • - do składania ofert zachęcamy również osoby niepełnosprawne,
  • - do kolejnych etapów rekrutacji zostaną zaproszeni jedynie kandydaci wybrani spośród osób spełniających wymagania formalne,
  • - kandydaci zakwalifikowani zostaną telefonicznie powiadomieni o etapach i terminie rekrutacji,
  • - oferty, które spełniały wymagania formalne, lecz nie zostały wybrane do dalszego procesu rekrutacji, zostaną komisyjnie zniszczone (o tym fakcie kandydaci nie będą powiadomieni),
  • - oferty odrzucone zostaną komisyjnie zniszczone,
  • - oświadczenia i list motywacyjny muszą być podpisane własnoręcznie,
  • - wzory oświadczeń dostępne są na stronie internetowej lodzka.policja.gov.pl w zakładce " KARIERA" - praca w służbie cywilnej - służba cywilna - ogłoszenia w służbie cywilnej - oświadczenia,
  • - aplikacje należy składać w siedzibie KWP w Łodzi, przy ul. Lutomierskiej 108/112 lub przesłać pocztą na adres podany w ogłoszeniu. Za termin ich złożenia uważa się datę nadania aplikacji w polskiej placówce pocztowej operatora publicznego,
  • - planowane rozpoczęcie pracy w ciągu około 3 miesięcy od publikacji ogłoszenia (zatrudnienie nowego pracownika w KWP w Łodzi może nastąpić po przeprowadzeniu przez Pełnomocnika OIN KWP w Łodzi postępowania sprawdzającego i wydaniu poświadczenia bezpieczeństwa lub po potwierdzeniu faktu wydania i ważności poświadczenia bezpieczeństwa w przypadku legitymowania się poświadczeniem bezpieczeństwa wydanym przez inny uprawniony podmiot).

Zmianowość: jedna zmiana
Data publikacji: 2024-04-23