IT Specialist 1st line support, CENTRUM ŁÓDŹ

Czym będziesz się zajmować?

Projekt: Support aplikacji i sprzętu, wsparcie użytkowników i kontrola sieci WAN/LAN dla niemieckiego klienta z branży HoReCa.

Stack technologiczny: Windows, M365, Hyper-V, WAN, WLAN,Hardware.

Zespół: 2 osoby.

Model współpracy: głównie stacjonarnie.

Wynagrodzenie: 6000 - 12 000 PLN brutto.

Dostępność: 3 miesiące okresu wypowiedzenia będą akceptowalne.

Zakres obowiązków
  • Monitorowanie pracy urządzeń sieci WAN, WLAN,VOIP oraz diagnozowanie i naprawianie błędów;
  • Wdrażanie nowych technologii w zakresie sieci;
  • Opieka nad systemami AV i CCTV oraz sprzętem;
  • Zapewnienie wsparcia technicznego.
Oczekujemy
  • Minimum 3 lat doświadczenia na podobnym stanowisku;
  • Bardzo dobrej znajomości siec WAN/LAN/WLAN;
  • Bardzo dobrej znajomości środowiska Windows Server, O365 i hardware;
  • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego (min. B1).
Oferujemy
  • Zatrudnienie w oparciu o Umowę o Pracę lub B2B;
  • Opiekę medyczną, kartę multisport i ubezpieczenie;
  • Pracę zmianową w godzinach 8-18;
  • Pracę głównie od poniedziałku do piątku (okazjonalne dyżury w weekend, pomoc w konferencji).

Proces rekrutacyjny:

  1. Rozmowa techniczno-biznesowa (ok.1h)

Kogo poszukujemy?

Czego wymagamy?

3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
Języki:
  • Polski
  • Angielski

Jakie warunki i benefity otrzymasz?
  • 6000-12000 PLN miesięcznie
  • Umowa o pracę - Elastyczne godziny pracy (100%)
  • Praca zdalna: Brak
  • Szkolenia wewnętrzne
  • Pakiet medyczny, Ubezpieczenie, Pakiet sportowy

Kim jesteśmy?
Jako Next Technology Professionals wspieramy specjalistów z obszaru IT, finansów oraz inżynierii w znajdywaniu nowej pracy. Jesteśmy agencją rekrutacyjną - na rynku działamy od prawie 7 lat i mamy za sobą ponad 700 przeprowadzonych rekrutacji. Tworzymy centra Research & Development (R&D), Shared Services (SSC) lub Security Operations (SOC) i rozbudowujemy zespoły IT dla największych firm na świecie.
Data publikacji: 2024-04-30