IT Specialist Cisco Telephony UC, CENTRUM WARSZAWA

Czym będziesz się zajmować?

Dla jednego z naszych Klientów - jednej z największych duńskich firm z sektora logistycznego poszukujemy kandydata na stanowisko: IT Specialist, Cisco Telephony/UC.

Zakres obowiązków:
  • Wykonywanie codziennych zadań związanych z operacjami i utrzymaniem Cisco Telephony/UC, w tym zarządzanie incydentami, zarządzanie problemami i realizacja zgłoszeń w ramach procesów ITIL,
  • Monitorowanie i wspieranie wdrażania/integracji rozwiązań Unified Communications,
  • Ścisła współpraca z zewnętrznymi dostawcami w zakresie różnych zgłoszeń, problemów i projektów,
  • Tworzenie i aktualizacja dokumentacji operacyjnej.

Kogo poszukujemy?

Wymagania:
  • Praktyczna wiedza na temat Cisco Unified Communications,
  • Doświadczenie z Cisco UC, Expressway Edge i Webex - CCNA/CCNP,
  • Certyfikaty Collaboration lub równoważny poziom umiejętności i doświadczenia będą dodatkowym atutem,
  • Doświadczenie z wiadomościami SIP i zrozumienie zależności technologii VoIP,
  • technologii VoIP od bazowych sieci operatora (SIP, PSTN),
  • Znajomość architektury sieci UC,
  • Zrozumienie przełączania sieci i routingu w odniesieniu do sieci Unified,
  • Communications i Voice over IP, w tym pakietu protokołów SIP,
  • Co najmniej 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • Znajomość i zrozumienie najlepszych praktyk IT (ITIL),
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • Dobre umiejętności analityczne.
Oferta:
  • Umowa o pracę,
  • Prywatną opiekę medyczną,
  • Kompleksowy program wdrożeniowy,
  • Kolega,
  • Harmonia między pracą a życiem prywatnym,
  • Nowoczesne ekologiczne biuro,
  • Stołówka,
  • Wygodne, ergonomiczne biuro,
  • Skandynawska kultura pracy,
  • Wewnętrzny katalog szkoleń,
  • Kultura informacji zwrotnej,
  • Wewnętrzny program przejściowy,
  • Prezenty świąteczne,
  • Grupy sportowe,
  • Parking dla rowerów.

Czego wymagamy?

2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
Znajomości:
  • ITIL
  • Cisco
  • CCNA
  • Cisco UC
Języki:
  • Polski
  • Angielski

Jakie warunki i benefity otrzymasz?
  • 14000-19000 PLN miesięcznie
  • Umowa o pracę - Elastyczne godziny pracy (100%)
  • Praca zdalna: Możliwa częściowo
  • Pakiet medyczny, Ubezpieczenie

Kim jesteśmy?
Jesteśmy firmą rekrutacyjną z ponad 12 letnim doświadczeniem na rynku. Specjalizujemy się w rekrutacji i outsourcingu (body leasingu) pojedynczych pracowników IT oraz całych zespołów specjalistów. Nasi kontraktorzy pracują w lokalnych i międzynarodowych projektach dla dostawców usług informatycznych, telekomunikacyjnych, logistycznych, sektora finansowego oraz farmaceutycznego.
Data publikacji: 2024-05-10