IT Support Specialist, WARSZAWA

W Cyclad współpracujemy z międzynarodowymi firmami i wspieramy je w zatrudnianiu najlepszych talentów w całej Europie.

Naszym partnerem w tej rekrutacji jest firma outsourcingowa oferująca nowoczesne rozwiązania.

Informacje o projekcie:

  • Rodzaj projektu: IT

  • Lokalizacja: Warszawa

  • Harmonogram pracy: praca od poniedziałku do piątku (8h), 8-16 / 9-17

  • Angielski nie jest wymagany

  • Wynagrodzenie: 5000 - 7000 brutto

Zakres obowiązków:

  • Opieka nad klientami firmy

  • Wsparcie w rozwiązywaniu problemów technicznych

  • Znajomość Microsoft: Server, Exchange, Azure, Office365, MDM Intune

  • Tworzenie i utrzymanie dokumentacji klientów;

  • Wsparcie dla aplikacji w zakresie prostej obsługi IT (kopie zapasowe, aktualizacje, nadawanie uprawnień);

  • Obsługa zleceń klientów w systemie CRM

Wymagania:

  • Samodzielność

  • Aktywność, can-do attitude

  • Zainteresowanie i chęć rozwoju w branży IT

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie

  • Realny wpływ na rozwój firmy

  • Możliwości rozwoju

  • Dofinansowanie certyfikatów

  • Pakiet sportowy dla zainteresowanych sportem.

Data publikacji: 2024-04-21