Java Developer Remote, AL JEROZOLIMSKIE WARSZAWA

Czym będziesz się zajmować?

  • Lokalizacja: praca zdalna
  • Wynagrodzenie: 130 zł/h netto + VAT
Twoje zadania:
  • Projektowanie, utrzymanie i rozwój aplikacji,
  • Tworzenie dokumentacji,
  • Udział w analizie wykonalności,
  • Współpracował z zespołem analityków, programistów, testerów etc.
Co mamy Ci do zaoferowania?
  • Możliwość pracy w pełni zdalnej;
  • Stabilną współpracę na podstawie B2B;
  • Prywatną opiekę medyczną oraz kartę Multisport;

Kogo poszukujemy?

Poszukujemy osób, które:
  • Mają co najmniej 5 lat doświadczenia z i Javą;
  • Znajomość technologii: Java 17+, Spring, Hibernate, jUnit
  • Relacyjnych baz danych i narzędzi do wersjonowania baz danych Liquibase / Flyway
  • Znajomość SOAP / REST
  • Posiadają doświadczenie z procesami konteneryzacji w Docker lub Kubernetes;
  • Wiesz jak tworzyć czysty i przejrzysty kod

Czego wymagamy?

5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku
Znajomości:
  • Java
  • Spring
  • Docker
  • Jira
  • Scrum
  • Git
  • JPA
  • Jenkins
Języki:
  • Polski

Jakie warunki i benefity otrzymasz?
  • 100-130 PLN miesięcznie
  • B2B - Elastyczne godziny pracy (100%)
  • Praca zdalna: W całości
  • Pakiet medyczny, Pakiet sportowy

Kim jesteśmy?
Pentacomp - Rozwiązania IT łączące innowacyjność z latami doświadczeń!
Think, Feel, Innovate.
Data publikacji: 2024-05-06