Java Developer, ŁUCKA WARSZAWA

Czym będziesz się zajmować?

Dla naszego klienta z branży rozwiązań technologicznych, poszukujemy Java Developera/Architekta Oprogramowania. Dołącz do naszego zespołu i pracuj w ciekawym, stabilnym i rozwojowym projekcie!

Stawka: 120-150 zł/h netto na b2b

Tryb pracy: hybryda z Gliwic lub Warszawy

Obowiązki

  • Projektowanie i implementacja medycznych systemów regionalnych
  • Projektowanie interfejsów integracyjnych
  • Wsparcie zespołu deweloperskiego w realizacji zadań
  • Weryfikacja jakości kodów źródłowych
  • Propagowanie dobrych praktyk programowania w zespole

Planowana ścieżka kariery:

Rozwój w kierunku starszego architekta z możliwością specjalizacji w obszarze projektowania rozwiązań chmurowych.

Kogo poszukujemy?

Konieczne:

  • Bardzo dobra znajomość Java 11, 17
  • Bardzo dobra znajomość i doświadczenie w pracy z REST API i architekturą mikrousług
  • Kompetencje w projektowaniu API na potrzeby integracji systemów informatycznych
  • Kompetencje w zakresie projektowania rozwiązań chmurowych
  • Kompetencje z zakresu zapewnienia bezpieczeństwa projektowanych aplikacji
  • Dobra znajomość SQL (Oracle, Postgres)
  • Praktyczna wiedza na temat konteneryzacji (Docker)
  • Znajomość technik frontendowych, TypeScript/JavaScript z Angular
  • Doświadczenie w pracy z systemami kontroli wersji, w szczególności Git, narzędziami deweloperskimi (InteliJ, SoupUI, Postman).
  • Znajomość standardu UML, Enterprise Architect
  • Znajomość wzorców projektowych
  • Znajomość j.angielskiego na poziomie min. B2

Mile widziane:

  • Doświadczenie w projektowaniu i wdrażaniu rozwiązań w branży medycznej
  • Znajomość standardów i regulacji dotyczących oprogramowania medycznego, FHIR, IHE (XDS)
  • Doświadczenie w pracy w metodologiach zwinnych (Scrum, Kanban)
  • Automatyzacja CI/CD, GITLab
  • Praktyczna znajomość Kubernetes
  • Doświadczenie/umiejętność prowadzenia prezentacji oraz przeprowadzania konsultacji i uzgnodnien technicznych ze specjalistami po stronie klienta
  • Mile widziane certyfikaty potwierdzające kompetencje

Czego wymagamy?

5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku
Znajomości:
  • Java
  • REST
  • SQL
  • Oracle DB
  • PostgreSQL
  • TypeScript
  • JavaScript
  • Docker
  • Git
  • Enterprise Architect
  • UML
  • CI/CD
Języki:
  • Polski
  • Angielski

Jakie warunki i benefity otrzymasz?
  • 120-150 PLN miesięcznie
  • B2B - Stałe godziny pracy (100%)
  • Praca zdalna: Możliwa częściowo
  • Pakiet medyczny, Pakiet sportowy

Kim jesteśmy?
Jesteśmy zespołem dynamicznych, doświadczonych Konsultantów i Ekspertów, działających na polskim i europejskim rynku B2B od niemal 20 lat. W wyniku dotychczasowej, długotrwałej współpracy naszej kadry oraz wspólnie zrealizowanych przedsięwzięć, powstał pomysł na wspólną realizację nowych rozwiązań ukierunkowanych na innowacyjne technologie wspierające procesy biznesowe klientów, w unikalny, niespotykany na rynku sposób.
Data publikacji: 2024-04-22