JD Edwards Developer Remote, CENTRUM WARSZAWA

Czym będziesz się zajmować?

Charakterystyka oferty:

  • Miejsce pracy: zdalnie
  • Start: ASAP (max 30 dni okresu wypowiedzenia)
  • Forma współpracy: B2B z ITFS, współpraca długofalowa
  • Stawka: 40-50 EUR/h netto + VAT
  • Proces rekrutacyjny: rozmowa telefoniczna z ITFS (ok. 20 min.) → rozmowa techniczna z Klientem → podjęcie decyzji
  • Praca na własnym sprzęcie
Zakres zadań:
  • Wsparcie zespołu JDE Developerów
  • Rozwiązywanie pojawiających się problemów i incydentów
  • Realizowanie zadań w oparciu o JD Edwards
Oferujemy:
  • Przejrzyste warunki współpracy
  • Współpraca długofalowa
  • Możliwość skorzystania z benefitów (dofinansowanie do pakietu medycznego Enel-med i Multisport oraz podstawowy pakiet księgowy - darmowy do trzech faktur miesięcznie)

Kogo poszukujemy?

Wymagania:
  • Minimum 4 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w tworzeniu oprogramowania
  • Doświadczenie w realizacji projektów deweloperskich JDE
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min B2/C1
Mile widziane:
  • Doświadczenie w modułach Finance and Manufacturing
  • Kompetencje w zakresie analizy biznesowej i/lub doświadczenie biznesowe

Czego wymagamy?

4 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
Znajomości:
  • Problem solving
  • JD Edwards
  • Manufacturing
  • Finance
Języki:
  • Polski
  • Angielski

Jakie warunki i benefity otrzymasz?
  • 40-50 EUR miesięcznie
  • B2B - Elastyczne godziny pracy (100%)
  • Praca zdalna: W całości
  • Pakiet medyczny, Pakiet sportowy

Kim jesteśmy?
ITFS jest firmą consultingową z Trójmiasta, posiadającą także oddział w Warszawie. Zajmujemy się przede wszystkim rekrutacją specjalistów IT i tworzeniem projektowych Software House dla naszych Klientów z Polski oraz Europy Zachodniej.
Data publikacji: 2024-04-21