Junior Analityk Remote, ŻWIRKI I WIGURY A WARSZAWA

Czym będziesz się zajmować?

Poszukujemy Junior Analityka, który dołączy do jednego z naszych zespołów projektowych i będzie odpowiedzialny za współtworzenie rozwiązań IT spełniających potrzeby naszych Klientów.

Nasz zespół projektowy to grupa otwartych i zaangażowanych w swoją pracę ludzi. Znajdziesz tu Analityków, Testerów, UX Designerów, Developerów, a także Scrum Mastera lub Project Managera.

Jako Pretius dostarczamy dedykowane aplikacje (oprogramowanie na zamówienie) takie jak zaawansowane rozwiązania CRM, systemy sprzedażowe i prowizyjne, portale lojalnościowe czy customer service.

Twoje zadania:
  • Bezpośrednia współpraca z Klientem
  • Zbieranie oraz tworzenie wymagań, w tym:
  • analiza stanu obecnego (w jaki sposób działają procesy, aplikacje używane aktualnie)
  • zbieranie i uszczegółowienie wymagań
  • przygotowanie dokumentu analizy nowych wymagań dla Klienta:
  • opis procesów (diagram procesu w Enterprise Architect lub podobnym narzędziu + opis)
  • opis ekranów aplikacji, zawartość formularzy, walidacje, przepływy
  • opis przypadków użycia
  • identyfikacja użytkowników systemu
  • Przygotowanie dokumentacji po-projektowej dla systemów:
  • użytkownika
  • funkcjonalnej
  • szkoleniowej
  • Wsparcie zespołu QA w procesie testowania / tworzenia przypadków testowych.

Kogo poszukujemy?

Oczekujemy od Ciebie:
  • Co najmniej 1 roku doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Wykształcenia wyższego lub w trakcie studiów (ostatni rok)
  • Silnych kompetencji analitycznych
  • Tworzenia zrozumiałych, jednoznacznych i przejrzystych dokumentów projektowych
  • Umiejętności pracy w zespole (samodzielność, odpowiedzialność, skrupulatność, zdolność trafnego wnioskowania)
  • Umiejętności współpracy z klientem biznesowym (zebranie i opracowanie wymagań)
  • Znajomości: narzędzi do modelowania procesów biznesowych (Enterprise Architect, Bizagi Modeler itp.)
  • Znajomości baz danych i języka SQL
  • Ogólnej znajomości aspektów i wzorców integracyjnych:
  • architektura SOA,
  • mikroserwisy,
  • SOAP, REST,
  • narzędzia do weryfikacji testów integracji (Postman, SoupUI etc.).
  • Mile widziane doświadczenie w korzystaniu z narzędzi Atlassian: Confluence, JIRA

Czego wymagamy?

rok doświadczenia na podobnym stanowisku
Znajomości:
  • Analytical thinking
Mile widziane:
  • Business Analysis
  • System analysis
  • SQL
  • Functional requirements analysis
  • UML
  • BPMN
  • SOAP
  • REST
  • Enterprise Architect
  • SOA
  • Postman
Języki:
  • Polski
  • Angielski

Jakie warunki i benefity otrzymasz?
  • 4242-7700 PLN miesięcznie
  • Umowa o pracę - Elastyczne godziny pracy (100%)
  • Praca zdalna: W całości
  • Budżet szkoleniowy, Szkolenia wewnętrzne, Wyjazdy na konferencje
  • Pakiet medyczny, Pakiet sportowy
  • Kawa / Herbata
  • Parking, Parking rowerowy, Pokój relaksu

Kim jesteśmy?
Pretius jest polską firmą softwarową założoną w 2006 r. w Warszawie. Zgadza się – mamy 18 lat doświadczenia w tworzeniu dedykowanych systemów softwarowych. Od samego początku pracujemy z liderami rynku potrzebującymi rozwiązań typu enterprise. Możemy pochwalić się, że aż 93% naszych klientów po zakończeniu pierwszego projektu albo od razu kontynuuje współpracę z nami, albo wraca po czasie z nowymi projektami. Mając na pokładzie ponad 180 specjalistów, jesteśmy w stanie zadbać o pełen zakres usług – od analizy biznesowej, przez design i development, po długoterminowe utrzymanie.
Data publikacji: 2024-04-21