Junior IT Support, LIPOWA SMOLEC

Czym będziesz się zajmować?

Zakres obowiązków:

  • praca na pierwszej linii wsparcia technicznego w zakresie systemów IT oraz sprzętu informatycznego dla klienta wewnętrznego (wsparcie lokalne oraz zdalne)
  • rejestracja i obsługa zgłoszeń
  • przygotowanie oraz standaryzacja stacji roboczych
  • zarządzanie kontami, usługami teleinformatycznymi i uprawnieniami w systemach
  • współpraca z partnerami serwisowymi
  • tworzenie instrukcji i dokumentacji technicznej
Oferujemy:
  • pracę i rozwój w fajnym zespole (dobra atmosfera w pracy jest dla nas bardzo ważna)
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
  • atrakcyjny pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, rozbudowana ochrona w ramach polisy ubezpieczeniowej i inne)
  • Pracowniczy Program Emerytalny

Kogo poszukujemy?

Osoby z wykształceniem o profilu informatycznym; komunikatywnej, samodzielnej. Oczekujemy także wysokiej orientacji na Klienta oraz wysokich umiejętności analitycznych.

Mile widziane: doświadczenie w obsłudze social mediów, pisanie postów, tworzenie grafik, prowadzenie profili w mediach społecznościowych.

Czego wymagamy?

Znajomości:
  • Analytical thinking
  • Office
  • prawo jazdy kat. B
Mile widziane:
  • Konfiguracja stacji roboczych
  • Usługi katalogowe
  • Windows Server
  • LAN
  • Customer support
  • IT support
Języki:
  • Polski

Jakie warunki i benefity otrzymasz?
  • 4242-6000 PLN miesięcznie
  • Umowa o pracę - Stałe godziny pracy (100%)
  • Praca zdalna: Brak
  • Pakiet medyczny, Ubezpieczenie, Pakiet sportowy
  • Kawa / Herbata
  • Parking

Kim jesteśmy?
DTA to polska grupa firm o zasięgu międzynarodowym, oferujących usługi w zakresie obsługi celnej, spedycyjnej, magazynowej oraz logistyki kontraktowej. Działamy od 1991 roku. Certyfikat AEO potwierdza naszą wiarygodność jako solidnego partnera w międzynarodowej wymianie towarowej. Świadcząc nasze usługi kładziemy duży nacisk nie tylko na jakość dokonywanych przez nas usług, ale również na partnerstwo we współpracy z naszymi Klientami.
Data publikacji: 2024-04-21