Junior Key Account Manager, BIELSKO BIAŁA

Firma HR SIGMA poszukuje kandydata, który będzie odpowiedzialny za rozwój i zarządzanie działalnością sprzedażową.

Obowiązki:

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz budowanie trwałych relacji biznesowych

  • Opracowywanie i realizacja strategii sprzedażowych

  • Przygotowywanie ofert handlowych i negocjacje warunków handlowych

  • Analiza rynku i konkurencji w celu identyfikacji nowych możliwości sprzedażowych

  • Współpraca z działem marketingu w celu promocji produktów i usług

  • Monitorowanie wyników sprzedażowych oraz raportowanie do przełożonych

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Umiejętności negocjacyjne i komunikacyjne

  • Samodzielność w działaniu oraz zdolność do pracy w zespole

  • Dobra organizacja pracy i umiejętność planowania

  • Znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Atrakcyjny system wynagrodzenia prowizyjnego

  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu w strukturach firmy

  • Przyjazną atmosferę pracy oraz wsparcie ze strony doświadczonego zespołu

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres [email protected]

Brzmi dobrze? Aplikuj już dziś!

Klauzula RODO:

W przesyłanych dokumentach aplikacyjnych prosimy zawrzeć poniższą klauzulę RODO: 'Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).'

Data publikacji: 2024-04-24