Junior Manual Tester, BIAŁYSTOK

Jesteśmy częścią wielkich projektów.

Do naszej 400-osobowej polskiej firmy poszukujemy Junior Manual Tester, który dołączy do działu Badawczo-Rozwojowego. Plum to firma rodzinna, która rośnie sukcesywnie zatrudniając prawdziwych pasjonatów z branży ogrzewnictwa i wentylacji. Projektujemy i produkujemy elektronikę przemysłową w technologiach C, C++ , C#. Podchodzimy świadomie i odpowiedzialnie do zarządzania ludźmi, bo wiążemy się ze swoimi pracownikami na dłużej. Nasza kadra menedżerska wdraża praktyki Management 3.0. Dbamy też o ulepszanie naszych procesów (oprócz Scrum Masterów zatrudniamy specjalistę Lean / Six Sigma). Inwestujemy w szkolenie ludzi jak i najlepszy sprzęt w naszej branży.

Jako tester manualny będziesz pracował/a w zespole projektowym nad technologiami związanymi z ogrzewaniem i wentylacją (regulatory do pomp ciepła, rekuperacji i PV). Twoim głównym zadaniem będzie współpraca w zespole, w którego skład będą wchodzić: Scrum Master, Product Owner i programiści oraz inni testerzy aby zapewnić najwyższą jakość produktu końcowego. Na początku będziesz tworzyć przypadki testowe pod aplikacje wewnętrzne i interfejsy regulatorów. Kolejnym krokiem będzie weryfikacja algorytmów regulatorów z branży HVAC.

Zakres obowiązków:

  • Przegląd specyfikacji i wymagań

  • Tworzenie przypadków testowych na podstawie specyfikacji funkcjonalnych i wymagań produktu

  • Wykonywanie testów manualnych oprogramowania w tym: interfejsów użytkownika, programów narzędziowych

  • Raportowanie defektów i usterek za pomocą narzędzi do śledzenia błędów (JIRA) oraz ich ścisłe monitorowanie

  • Współpraca z deweloperami w zespole projektowym na wszystkich etapach wdrażania produktu

  • Tworzenie dokumentacji funkcjonalności oprogramowania (Confluence)

  • Nieustanne podnoszenie kwalifikacji zawodowych

Oczekiwania:

  • Zainteresowanie testowaniem manualnym oprogramowania i chęć nauki

  • Znajomość podstaw związanych z testowaniem oprogramowania

  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej.

  • Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów.

Dodatkowym atutem będzie:

  • Podstawowa znajomość dowolnego języka ( C / C++ / JSON / XML )

  • Wiedza o systemach grzewczych / wentylacji / PV

  • Podstawy w czytaniu schematów elektrycznych

  • Znajomość specyfikacji sprzętowych i rozumienie architektury systemów embedded

  • Wykształcenie wyższe w kierunku Elektronika, Informatyka lub pokrewne

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę

  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności oraz doświadczenia

  • Pracę w Ignatkach - darmowy bus pracowniczy

  • Możliwość rozwoju - szkolenia zawodowe

  • Dofinansowanie do kursów i studiów

  • Atrakcyjne i przyjazne warunki pracy

  • Szeroki wachlarz benefitów pracowniczych

Data publikacji: 2024-04-21