Kasjer-Sprzedawca, PONIATOWA

W firmie Nasz Sklep cenimy pracowników, dlatego dbamy o stabilne zatrudnienie oraz zapewniamy szeroki pakiet benefitów. Zgrany zespół budujemy dzięki wspólnemu udziałowi w wycieczkach firmowych, wydarzeniach sportowych, akcjach charytatywnych i spotkaniach integracyjnych.

W związku z rozwojem Polska Sieć sklepów spożywczych Nasz Sklep zatrudni kandydata na stanowisko:

Twój zakres obowiązków:

  • Profesjonalna obsługa klienta na sali sprzedaży

  • Obsługa stanowiska kasowego

  • Dbanie o prawidłową ekspozycję oraz jakość produktów

  • Utrzymanie porządku w sklepie

Nasze wymagania:

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym oraz w weekendy

  • Umiejętność współpracy w zespole

  • Otwartość na kontakt z klientem

  • Zaangażowanie i motywacja do pracy

  • Aktualne badania sanitarno - epidemiologiczne

  • Mile widziane doświadczenie w branży handlowej oraz/lub w pracy fizycznej

To oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie

  • Szkolenia, możliwość rozwoju i awansu

  • Możliwość podjęcia pracy od zaraz

  • Program poleceń pracowniczych

  • Wdrożenie pod opieką Kierownika Sklepu oraz Managera Regionu

  • Pakiet benefitów dla Ciebie i Twojej rodziny

  • Prywatna opieka medyczna i ubezpieczenie na życie

  • Karta Medicover Sport

  • Bony świąteczne

  • Świąteczne akcje dla dzieci

  • Program Wsparcia Pracowników, zapewniający dostęp do porad finansowych (pożyczki na preferencyjnych warunkach)

  • Fundacji Specjał (pomoc w przypadkach zdarzeń losowych i klęsk żywiołowych)

  • Spotkania integracyjne

  • Wycieczki firmowe z dofinansowaniem pracodawcy (odwiedziliśmy m.in takie miejsca jak: Chorwacja, Grecja, Czechy, Austria)

  • Możliwość korzystania z Ośrodka Wypoczynkowego 'Dolina Wiaru' oraz z Hotelu Splendor (na preferencyjnych warunkach)

Data publikacji: 2024-04-21