Kelner/Barman Vrouwenpolder Holandia, VROUWENPOLDER

Kelner/Barman
-Vrouwenpolder, Holandia

Dla naszego
Klienta, holenderskiej restauracji w miejscowości Vrouwenpolder, poszukujemy
Kandydatów na stanowisko – kelner/barman

Lokalizacja
– Vrouwenpolder, Holandia

Start
pracy – od zaraz

Oferta:

  •          Holenderska umowa o pracę
  •          Praca w holenderskiej restauracji
  •          Start pracy – od zaraz
  •          Okres zatrudnienia do minimum października 2024 (możliwość
    przedłużenia)
  •          Godziny pracy: 12:00 - 22:00
  •          Stawka godzinowa w wysokości €15,93 brutto
    +napiwki + nadgodziny
  •          Zakwaterowanie płatne 250 - 350 euro miesięcznie
  •          Klient oferuje darmowe posiłki i napoje dla
    pracowników
  •          Ubezpieczenie płatne, ok. 35 euro/tydzień
  •          Prawo jazdy nie jest wymagane, ale będzie
    dodatkowym atutem
  •          Po naszej rekomendacji, Klient będzie
    przeprowadzać Video Call z wybranymi Kandydatami
  •          Klient akceptuje także pary, o ile obie osoby
    spełniają wymagania

Wymagania:

  •          Doświadczenie
    w branży gastronomicznej
  •          Znajomość
    języka angielskiego (B1)
  •          Dobre cechy reprezentacyjne
  •          Umiejętność
    noszenia 3 talerzy i podawania z pełną tacą napojów

Zadania:

  • Przyjmowanie i
    opieka nad klientami
  •        Przyjmowanie i
    obsługa zamówień
  •          Obsługa baru,
    cateringu i napojów
  •          Obsługa
    zapytań klientów
  •          Dbanie o
    czystość i porządek na powierzonych terenach

Data publikacji: 2024-05-03