Key Account Manager/Handlowiec branża biurowa, WARSZAWA

JAGA Recruitment Sp. z o.o. (podmiot wpisany do rejestru agencji zatrudnienia Certyfikat Marszałka Województwa Mazowieckiego nr 7363).

Do sześcioosobowego zespołu handlowego naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko Specjalisty ds. sprzedaży B2B, którego głównym celem będzie realizacja zamówień handlowych. Nasz klient specjalizuje się w trzech obszarach tj. sprzedaży materiałów biurowych, sprzedaży drukarek i tonerów oraz sprzedaży komputerów i sprzętu IT. Po dołączeniu do drużyny handlowej zajmiesz się sprzedażą w jednym z tych obszarów.

Siedziba firmy: Opacz-Kolonia k. Warszawy Ursus

Obowiązki:

  • Bieżąca kontrola i realizacja zamówień handlowych.

  • Kompleksowa obsługa klienta biznesowego.

  • Samodzielne opracowywanie indywidualnych ofert dla klientów biznesowych i indywidualnych.

  • Doradzanie i proponowanie niebanalnych rozwiązań.

  • Negocjacje kontraktów z klientami.

  • Bieżąca opieka i utrzymywanie wzorowych relacji z klientami firmy.

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku.

  • Mile widziane doświadczenie w branży.

  • Wysokie kompetencje handlowo-biznesowe.

  • Doskonała umiejętność prowadzenia rozmów handlowych.

  • Charyzmatyczność i relacyjność.

  • Samodzielność i odpowiedzialność w wykonywaniu powierzonych zadań.

  • Uczciwość, zaangażowanie i motywacja do pracy.

  • Umiejętność planowania i efektywnej organizacji własnego czasu pracy.

  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Formę zatrudnienia dopasowaną do Twoich preferencji tj. umowę o pracę lub kontrakt B2B.

  • Wynagrodzenie zasadnicze oraz prowizję od marży.

  • Stabilne stanowisko w prężnie rozwijającej się organizacji z polskim kapitałem.

  • Niezbędne narzędzia pracy.

  • Przyjazną, pełną wsparcia atmosferę i życzliwy zespół.

  • Prywatną opiekę medyczną.

  • Ubezpieczenie grupowe.

  • Kartę Multisport.

Data publikacji: 2024-05-07