Kierowca kat. C, CZELADŹ

GRUPA KAPITAŁOWA "SPECJAŁ"

Ogólnopolski dystrybutor artykułów spożywczych wiodących producentów krajowych i zagranicznych zatrudni na stanowisko:

Kierowca kat. C

Obowiązki na stanowisku:

  • dystrybucja artykułów spożywczych zgodnie z wyznaczonymi trasami,

  • obsługa sklepów spożywczych w tym rozładunek dostaw, odbieranie zwrotów i reklamacji, obsługa dokumentacji transportowej i magazynowej, bieżąca obsługa pojazdu

Wymagania:

  • prawo jazdy kat. C

  • uprawnienia na przewóz rzeczy,

  • karta kierowcy

  • książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych lub gotowość do jej wyrobienia,

  • mile widziane doświadczenie w transporcie artykułów FMCG,

  • dyspozycyjność, odpowiedzialność, samodzielność

Oferujemy:

  • pracę w dużej i stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę w systemie jednozmianowym,

  • atrakcyjne wynagrodzenie + system premiowy (wypłacane regularnie i terminowo),

  • ubezpieczenie grupowe, pakiety sportowe

  • dostęp do platformy zakupowej Specjał Finanse: www.specjalfinanse.pl,

  • zapewniamy cykl szkoleń z obszaru logistyki w systemie e-learningowym,

  • wycieczki, imprezy oraz konkursy firmowe,

  • dostęp do prywatnej opieki medycznej.

Data publikacji: 2024-04-21