Kierowca kat. C, WĄGROWIEC

GRUPA KAPITAŁOWA 'SPECJAŁ'

Ogólnopolski dystrybutor artykułów spożywczych wiodących producentów krajowych i zagranicznych zatrudni na stanowisko:

Kierowca kat. C

Miejsce pracy: Wągrowiec

Obowiązki na stanowisku:

  • dystrybucja artykułów spożywczych na wyznaczonej trasie,

  • rozładunek dostaw,

  • odbieranie zwrotów i reklamacji,

  • obsługa dokumentacji transportowej i magazynowej,

  • bieżąca obsługa pojazdu.

Wymagania:

  • prawo jazdy kat. C,

  • karta kierowcy,

  • uprawnienia na przewóz rzeczy,

  • mile widziane doświadczenie w dystrybucji artykułów FMCG,

  • dyspozycyjność, odpowiedzialność, samodzielność,

  • niekaralność,

Oferujemy:

  • pracę w dużej i stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę w systemie jednozmianowym,

  • atrakcyjne wynagrodzenie + system premiowy

  • ubezpieczenie grupowe, kartę sportową, prywatną opiekę medyczną,

  • dostęp do platformy zakupowej Specjał Finanse: www.specjalfinanse.pl,

  • zapewniamy cykl szkoleń z obszaru logistyki w systemie e-learningowym,

  • wycieczki, imprezy oraz konkursy firmowe.

Data publikacji: 2024-05-08