Kierowca kategorii B, RZESZÓW

GRUPA KAPITAŁOWA 'SPECJAŁ'

Ogólnopolski dystrybutor artykułów spożywczych wiodących producentów krajowych i zagranicznych zatrudni na stanowisko:

Kierowca kat. B

Miejsce pracy: Rzeszów/wybrany obszar województwa

Obowiązki na stanowisku:

- dystrybucja artykułów spożywczych zgodnie z wyznaczonymi trasami,

- obsługa sklepów spożywczych w tym rozładunek dostaw,

- odbieranie zwrotów i reklamacji, obsługa dokumentacji transportowej i magazynowej, bieżąca obsługa pojazdu

Wymagania:

- prawo jazdy kat. B

- książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych lub gotowość do jej wyrobienia,

- mile widziane doświadczenie w transporcie artykułów FMCG,

- dyspozycyjność, odpowiedzialność, samodzielność.

Oferujemy:

- pracę w dużej i stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

- zatrudnienie w ramach umowy o pracę w systemie jednozmianowym,

- atrakcyjne wynagrodzenie + system premiowy

- ubezpieczenie grupowe, pakiety sportowe,

- dostęp do platformy zakupowej Specjał Finanse: www.specjalfinanse.pl,

- wycieczki zagraniczne, imprezy integracyjne oraz konkursy firmowe,

- dostęp do prywatnej opieki medycznej.

Data publikacji: 2024-04-21