Kierownik budowy Niemcy, WROCŁAW

W związku z nowymi projektami budowlanymi w Niemczech BESTA Przedsiębiorstwo Budowlane sp. z o.o. poszukuje osób na stanowisko:

Twój zakres obowiązków:

  • Zarządzanie i monitorowanie procesu budowy

  • Organizacja i kontrola wykonywania prac zgodnie z projektem

  • Nadzór pracowników, jakości i terminowości prac budowlanych

  • Analiza projektu pod względem optymalizacji kosztów

  • Dbałość o przestrzeganie przepisów BHP

  • Bieżący kontakt i ścisła współpraca z dyrekcją oddziału

Czego oczekujemy

  • Znajomości języka niemieckiego w mowie i piśmie na poziomie B2 (nie wymagany certyfikat)

  • Wykształcenia budowlanego wraz z uprawnieniami

  • Doświadczenia w kierowaniu budowami min 3 lata

  • Mile widziane doświadczenie w pracy przy stanach surowych, żelbetach w Niemczech

  • Umiejętności negocjacji i podejmowania decyzji

  • Zdolności do odpowiedzialnej i samodzielnej pracy

  • Znajomości MS Word, MS Excel i AutoCAD

  • Czynnego prawa jazdy kat. B

Co oferujemy?

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Możliwość zdobycia doświadczenia przy realizacji inwestycji na terenie Niemiec

  • Atrakcyjne warunki finansowe adekwatne do posiadanego doświadczenia i wiedzy zawodowej

  • Bezpłatne mieszkanie oraz przejazdy bez dodatkowych obciążeń

  • Dofinansowanie do mieszkania dla osób zamieszkałych w Niemczech

  • Bezpieczeństwo socjalne: pełne ubezpieczenie ZUS w Polsce lub możliwość ubezpieczenia społecznego w Niemczech

  • Dofinansowanie do wczasów, kolonii dla dzieci oraz okularów korekcyjnych

  • Odzież ochronna, obuwie

  • Niezbędne narzędzia pracy, tj. samochód, laptop, telefon,

Data publikacji: 2024-04-21