Kierownik ds. utrzymania czystości, NOWA SÓL

Jesteśmy firmą o ogólnopolskim zasięgu, działamy na rynku od 1990 r. Naszą główną specjalizacją jest świadczenie profesjonalnych usług ochroniarskich, w tym ochrona osób i mienia, zabezpieczenie techniczne mienia, w tym m.in. monitoring systemów alarmowych, GPS, monitoring mobilny, wideo prewencja.

Dodatkowo świadczymy usługi komplementarne takie jak m.in. sprzątanie, cyfryzacja dokumentów, archiwizacja i oprogramowanie.

Obsługujemy kluczowych Klientów w wielu branżach na terenie całego kraju. Zatrudniamy ponad 5 tys. Pracowników, pracujących na terenie całego kraju oraz w 20 naszych biurach handlowych i regionalnych.

Naszym Pracownikom oferujemy stały dostęp do szkoleń i możliwość rozwoju.

Dbamy o społeczną odpowiedzialność biznesu, aktywnie wspierając akcje charytatywne, lokalne społeczności, osoby niepełnosprawne, bezrobotne, a także młodych przedsiębiorców. Udzielamy się aktywnie w akcjach sportowych, lokalnych oraz ogólnokrajowych.

Zapraszamy - zostań częścią naszej firmy.

Zakres obowiązków:

  • Głównym zadaniem na tym stanowisku jest odpowiedzialność za zarządzanie obiektami, w których świadczona jest usługa serwisu sprzątającego;

  • Zarządzanie personelem, organizacja oraz planowanie i rozliczanie czasu pracy;

  • Rekrutacja pracowników serwisu sprzątającego;

  • Kontakt z Klientem i reagowanie na bieżące sytuacje na obiektach;

  • Dbanie o wysoką jakość świadczonych usług.

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku oraz praktyczna wiedza z zakresu usług utrzymania czystości, specjalistycznych środków czyszczących;

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej i zespołu;

  • Umiejętność pracy pod presją czasu, dyspozycyjność i zaangażowanie;

  • Dobra znajomość obsługi komputera;

  • Prawo jazdy kat. B i praktyka w kierowaniu samochodem (praca na terenie województwa lubuskiego/wielkopolskiego).

Na tym stanowisku oferujemy:

  • Stabilną pracę w stale rozwijającej się firmie - technologicznie i rynkowo;

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę oraz jasne zasady pracy;

  • Realną możliwość rozwoju. w tym dostęp do szkoleń zawodowych i językowych;

  • Niezbędne narzędzia pracy, w tym samochód służbowy z możliwością wykorzystywania do celów prywatnych, telefon komórkowy.

  • Benefity pracownicze, udział w grupach hobbystycznych, aktywnościach sportowych, itp.

Zapraszamy do aplikowania za pomocą formularza.

Data publikacji: 2024-04-23