Kierownik linii produkcyjnej, GORZÓW WIELKOPOLSKI

IDEA HR Group (nr agencji 10618) to firma rekrutacyjna, która od wielu lat wyznacza nowe standardy w doradztwie personalnym. Świadczymy wysokiej jakości usługi z zakresu rekrutacji stałych oraz poszukiwań bezpośrednich.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy kandydata na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • planowanie i realizacja zamówień na materiał niezbędny do produkcji

  • współpraca z pozostałymi działami firmy

  • odpowiedzialność za optymalizację kosztów produkcji

Pracodawca oferuje:

  • stabilne zatrudnienie w systemie dwuzmianowym (umowa o pracę) w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • pracę w zespole nastawionym na rozwój i ceniącym inicjatywę

  • szansę na podnoszenie kwalifikacji i rozwój kompetencji

Wymagane kwalifikacje:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, związanym z zarządzaniem zespołem produkcyjnym

  • umiejętność budowania dobrych zespołów i efektywnego zarządzania ich pracą

  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne oraz umiejętność rozwiązywania problemów

  • bardzo dobra organizacja czasu pracy i samodzielność w działaniu

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

Data publikacji: 2024-04-21