Kierownik Piekarni Cukierni, JELEŚNIA

Dla naszego Klienta - firmy o długiej tradycji i pasji do wypieku doskonałych produktów piekarniczych i cukierniczych - poszukujemy doświadczonego Kierownika, który dołączy do naszego zespołu.

Obowiązki:

  • Nadzór nad produkcją piekarniczą i cukierniczą, w tym plany produkcji.

  • Zarządzanie personelem, tworzenie grafików, optymalizacja czasu pracy i zwiększenie efektywności zespołu.

  • Przydzielanie i koordynowanie zadań w zespole produkcyjnym.

  • Negocjowanie cen i nadzór nad zamówieniem towarów.

  • Wprowadzanie nowych produktów na rynek i dbanie o najwyższą jakość gotowych wyrobów.

  • Zarządzanie sprzedażą, realizacja celów handlowych oraz tworzenie i realizacja akcji handlowych.

  • Zapewnienie profesjonalnej obsługi klientów.

  • Planowanie przeglądów i remontów maszyn w celu zapewnienia ich efektywności.

  • Przygotowywanie raportów i analiz wydajności produkcji.

  • Nadzór nad przestrzeganiem norm sanitarnych, bezpieczeństwa oraz przepisów HACCP i BHP.

Wymagania:

  • Doświadczenie min. 3 lata na stanowisku kierowniczym w branży piekarniczo-cukierniczej.

  • Umiejętność zarządzania zespołem i delegowania obowiązków.

  • Znajomość programów branży piekarniczej oraz pakietu Office.

  • Zaangażowanie, odpowiedzialność i samodzielność w wykonywaniu zadań.

  • Skuteczność w realizacji celów.

  • Znajomość specyfiki rynku.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę.

  • Stałe wynagrodzenie zasadnicze + premia.

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającym się obiekcie.

  • Przyjazną atmosferę pracy.

  • Zniżki dla pracowników.

Jeśli jesteś zaangażowaną osobą  z pasją do branży piekarniczo-cukierniczej, prześlij swoją aplikację!

Klauzula RODO: W przesyłanych dokumentach aplikacyjnych prosimy zawrzeć poniższą klauzulę RODO: 'Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).'

Data publikacji: 2024-04-25