Kierownik Placówki Stomatologicznej, KIELCE

Od 1993 r. z pasją i zaangażowaniem świadczymy wysokiej jakości usługi medyczne. Obejmujemy opieką Pacjentów indywidualnych, ich rodziny oraz zakłady pracy. Usługi świadczone przez nasze Centra Medyczne to podstawowa opieka zdrowotna, specjalistyka, diagnostyka laboratoryjna i obrazowa, jednak dziedziną, w której firma wyróżnia się szczególnie, jest stomatologia. Jesteśmy ekspertem w tej dziedzinie. To, co wyróżnia firmę, to krótkie terminy oczekiwania na wizytę oraz szczególna dbałość o to, aby Pacjenci znaleźli nie tylko fachową i skuteczną pomoc medyczną, ale także ciepło, życzliwość i zrozumienie dla swoich obaw i problemów.

Jesteśmy zwolennikami najlepszych rozwiązań dla naszych Pacjentów, pracowników i kontrahentów. Pracujemy z zaangażowaniem i jesteśmy proaktywni. Z takimi ludźmi chcemy pracować.

Twoje zadania:

  • Prowadzenie działań przyczyniających się do wzrostu sprzedaży świadczonych usług oraz nadzór nad wdrażaniem nowych produktów.

  • Egzekucja i stałe podnoszenie standardów obsługi klienta oraz standardów pracy zespołu.

  • Zarządzanie zespołem pracowników - lekarzy, asystentek, higienistek, recepcjonistek w Centrum Medycznym.

  • Wdrażanie i monitoring standardów, procesów i procedur medycznych we współpracy z odpowiednimi Działami.

  • Administrowanie Centrum Medycznego.

  • Kontrola przestrzegania wymagań formalno- prawnych zakresie prowadzenia dokumentacji medycznej.

  • Zapewnienie wysokich standardów w procesie obsługi Pacjenta mierzonych m.in współczynnikiem NPS.

  • Sporządzanie raportów i analiz z działalności Centrum Medycznego oraz nadzór i optymalizacja kosztów w zakresie jego rentowności.

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem - warunek konieczny.

  • Nastawienie na wysoką jakość obsługi Klienta i standard oferowanych usług.

  • Dynamizm i wytrwałość w dążeniu do celów oraz samodzielność w ich realizacji.

  • Wysokie umiejętności analityczne i komunikacyjne, potrafisz pracować pod presją czasu.

  • Samodzielność w podejmowaniu decyzji i umiejętność wyznaczania priorytetów.

  • Wykształcenie wyższe (mile widziane kierunki: medyczne, ekonomia, zarządzanie).

  • Znajomość w stopniu bardzo dobrym programu Excel i Power Point.

W zamian zapewnimy Ci:

  • Bezpieczeństwo zatrudnienia w oparciu o wybraną formę współpracy.

  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy i pracę w przyjaznym zespole, który chętnie dzieli się wiedzą i doświadczeniem.

  • Narzędzia do pracy (komputer, telefon).

  • Współpracę przy projektach mających wpływ na rozwój organizacji.

  • Dostęp do platformy, do nauki języków obcych.

  • Zniżki na studia w Uczelni partnerskiej.

  • Spotkania integracyjne.

Data publikacji: 2024-04-21