Kierownik Produkcji branża meblowa, WARSZAWA

Dla naszego klienta poszukujemy doświadczonego Kierownika Produkcji, który dołączy do firmy cieszącej się prestiżem i uznaniem klientów. Jeśli jesteś profesjonalistą z doświadczeniem w firmie produkcyjnej, a także potrafisz zarządzać zespołem, planować produkcję, optymalizować procesy i pilnować jakości, to ta oferta jest dla Ciebie!

Zakres obowiązków:

  • Planowanie produkcji i nadzór nad jej przebiegiem,

  • Zarządzanie zespołem na hali produkcyjnej, w tym przydzielanie zadań,

  • Ścisła współpraca z działem projektowym i kosztorysowym przy planowaniu produkcji,

  • Pilnowanie jakości i budowanie zespołu,

  • Optymalizacja produkcji, czasów produkcyjnych i materiałów.

Wymagania:

  • Doświadczenie na stanowisku kierowniczym w firmie produkcyjnej, mile widziane w branży meblowej,

  • Umiejętność wyznaczania i egzekwowania wyznaczonych zadań i celów,

  • Umiejętność organizacji pracy i zarządzania produkcją,

  • Umiejętność pracy pod presją czasu,

  • Zaangażowanie w wykonywaną pracę,

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Firma Oferuje:

  • praca w dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • stabilne zatrudnienie,

  • niezbędne narzędzia pracy,

  • przyjazną atmosferę pracy,

  • zatrudnienie w firmie, cieszącej się prestiżem i uznaniem klientów.

Brzmi dobrze? Aplikuj już dziś!

Klauzula RODO:

W przesyłanych dokumentach aplikacyjnych prosimy zawrzeć poniższą klauzulę RODO: 'Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).'

Data publikacji: 2024-04-21