Kierownik Sprzedaży Ubezpieczeń na Życie PZU SA, OLSZTYN

Jakie będą Twoje obowiązki

  • wspieranie agentów ubezpieczeniowych w realizacji celów sprzedażowych oraz stałe rozwijanie kompetencji sprzedażowych w zespole

  • diagnozowanie potrzeb szkoleniowych oraz prowadzenie szkoleń dla agentów ze skutecznej sprzedaży ubezpieczeń na życie

  • motywowanie i aktywizacja agentów do sprzedaży ubezpieczeń życiowych

  • udział w spotkaniach sprzedażowych oraz aktywna sprzedaż

  • realizowanie celów sprzedażowych

  • współtworzenie materiałów szkoleniowych, które wspierają sprzedaż

  • dbanie o jak najwyższy poziom jakości obsługi oraz satysfakcję klientów

Jakie są nasze wymagania

  • doświadczenie w sprzedaży lub wsparciu sprzedaży - najlepiej w branży ubezpieczeniowej

  • minimum roczne doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu szkoleń dla pracowników działu sprzedaży

  • inicjatywa i orientacja na realizację celów sprzedażowych

  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów oraz budowaniu długofalowych relacji biznesowych

  • odpowiedzialność, samodzielność i dobra organizacja pracy

  • wykształcenie przynajmniej średnie (mile widziane wyższe kierunkowe)

  • gotowość do pracy mobilnej i prawo jazdy kategorii B

Co oferujemy

  • umowa o pracę w połączeniu z umową agencyjna

  • służbowe auto, telefon i laptop

  • realny wpływ na wysokość Twoich zarobków

  • wieloskładnikowy system wynagrodzeń, który obejmuje podstawę oraz prowizje

  • opieka medyczna w PZU Zdrowie

  • zniżka pracownicza do 50% na ubezpieczenia (m.in. PZU DOM, PZU AUTO)

  • platforma benefitowa (m.in. karta sportowa, bilety do kin i teatrów, vouchery zakupowe)

  • oferta grupowego ubezpieczenia na życie w wielu wariantach

  • szkolenia i programy rozwojowe dla pracowników

Data publikacji: 2024-04-22