Konserwator, SIEDLISKA

SPA Hotel Splendor to czterogwiazdkowy hotel, znajdujący się w Siedliskach zaledwie 3 km od granic miasta Rzeszów. Hotel usytuowany jest w spokojnej
okolicy, wśród przepięknych krajobrazów rzeszowskich lasów. Nasz hotel posiada zaplecze noclegowe dla 76 osób, sale restauracyjne i konferencyjne,
kawiarnie oraz profesjonalnie przygotowane centrum odnowy biologicznej.

Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

KONSERWATOR

Opis stanowiska:

  • bieżąca kontrola stanu technicznego obiektu hotelowego,

  • nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem urządzeń i instalacji zlokalizowanych w obiekcie hotelowym,

  • rozwiązywanie problemów technicznych, diagnozowanie awarii i usterek,

  • wykonywanie prac montażowych, naprawczych,

  • utrzymanie we właściwym porządku podległych urządzeń, instalacji, sieci oraz pomieszczeń hotelu.

Wymagania:

  • dobra organizacja czasu i pracy,

  • sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków,

  • dyspozycyjność,

  • samodzielność,

  • wysoka kultura osobista,

  • prawo jazdy kat. B,

  • Mile widziane uprawnienia eksploatacyjne G1 G2 i G3.

Oferujemy:

  • stabilność zatrudnienia w dużej organizacji,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub umowy zlecenie,

  • niezbędne narzędzia pracy,

  • przeszkolenie i wdrożenie w nowe obowiązki,

  • wsparcie doświadczonej kadry,

  • możliwość awansu i rozwoju w dużej strukturze,

  • ubezpieczenie grupowe, benefity sportowe, prywatna opieka medyczna.

Data publikacji: 2024-04-21