Konstruktor Elektronik branża GPS, WARSZAWA

Omtech to kilkudziesięcioosobowa firma działająca w obszarze zabezpieczeń elektronicznych w postaci monitoringu GPS,CCTV oraz urządzeń do zabezpieczenia obiektów stałych. Od ponad dekady z sukcesem operujemy na rynku polskim, wprowadzając nowoczesne i innowacyjne rozwiązania. Jako projektant i producent urządzeń elektronicznych poszukujemy programisty urządzeń elektronicznych. Aktualnie poszukujemy doświadczonej oaoby, komu nie będą obce zagadnienia związane z:

a. tworzeniu nowych urządzeń od strony hardware i firmware,

b. rozwijaniu produktów oraz funkcjonalności, które są obecnie na rynku aktualne,

c. wsparcie w utrzymaniu populacji urządzeń przekazanych do klienta (powyżej 60 tys. sztuk) - nadajniki GPS, tachografy

d. rozwój w obszarze telemetrii pojazdowej.

Główne zadania:

  • Projektowanie urządzeń elektronicznych,

  • Realizacja projektów opartych o rodzinę procesorów STM32 oraz różne technologie i moduły komunikacyjne (GSM/GNSS/WIFI/ETHERNET),

  • Uczestnictwo w pełnym cyklu wytwórczym od etapu koncepcyjnego, poprzez realizację, testy, aż po wdrożenie produkcyjne i zamknięcie projektu,

  • Tworzenie dokumentacji technicznej, funkcjonalnej oraz produkcyjnej.

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe w obszarze telekomunikacji,

  • Znajomość branży pozycjonowania GPS,

  • Znajomość języka C/C++ w stopniu bardzo dobrym,

  • Znajomość z zakresu obsługi tachografów,

  • Doświadczenie w obsłudze oraz pozyskiwaniu danych z magistrali CAN,

  • Doświadczenie w projektowaniu, implementacji oraz testowaniu oprogramowania dla mikrokontrolerów STM32, poparte zrealizowanymi projektami,

  • Znajomość zagadnień komunikacji bezprzewodowej GSM/ WiFi, Bluetooth,

  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodne czytanie dokumentacji technicznej,

  • Znajomość systemów kontroli wersji GIT.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności,

  • Zatrudnienie w pełnym wymiarze godzinowym,

  • Wygodną formę współpracy,

  • Pracę stacjonarną w biurze w Warszawie przy ul. Modularnej 11,

  • Wsparcie za pomocą Jira, Testlink, Confluence,

  • Przyjazną i otwartą atmosferę pracy,

  • Pakiet opieki medycznej Enel-Med,

  • Miejsce parkingowe.

Data publikacji: 2024-04-21