Konstruktor R&D Sektor E-mobility, PSZCZYNA

Kluczowe zadania:

  • Projektowanie konstrukcji mechanicznych urządzeń e-mobility tj. stacje ładowania pojazdów DC oraz AC, wallboxy, hub ładowania i magazyny energii;

  • Aktywny udział w procesie tworzenia i wdrażania nowych rozwiązań;

  • Prowadzenie procesu optymalizacji i standaryzacji konstrukcji istniejących rozwiązań;

  • Przeprowadzanie wewnętrznych prób i testów dla wyrobów prototypowych oraz interpretacja ich wyników;

  • Udział w badaniach w certyfikowanych jednostkach badawczych.

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne, preferowane kierunki: Mechanika i Budowa Maszyn, Mechatronika lub pokrewne,

  • Doświadczenie zawodowe na stanowisku konstruktora mechanika, mile widziane doświadczenie w sektorze e-mobility;

  • Znajomość oprogramowania wspomagającego projektowanie 3D - Solid Edge, Solid Works lub pokrewne;

  • Wiedza z zakresu norm i standardów branżowych;

  • Znajomość języka angielskiego;

  • Umiejętność pracy w zespole;

  • Kreatywność.

Co oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat;

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji oraz doskonalenia zawodowego;

  • Szkolenia poszerzające kompetencje i rozwijające wiedzę;

  • Wsparcie zespołu oraz przełożonego.

Data publikacji: 2024-05-08